سرانجام فرزاد حسنی سردبیر یک روزنامه شد!

سرانجام فرزاد حسنی سردبیر یک روزنامه شد!
فیلم تلویزیونی آلونک به کارگردانی پرند زاهدی با بازی نگار نیکخواه آزاد، حسین سحرخیز، امیر آقایی و فرزاد حسنی پنجشنبه این هفته به روی آنتن می‌رود. تله‌فیلم آلونک به کارگردانی پرند زاهدی و تهیه‌کنندگی همایون ایزدپناه ساعت 20:30 پنجشنبه (2 آذرماه) از شبکه 3 سیما به روی آنتن میرود.

فیلمنامه توسط پرند زاهدی و حسن مهدوی‌فر نوشته شده است و در آن ماجرای زندگی خبرنگار حوادث یک روزنامه را روایت می‌کند که روزی با دو دختر بچه مواجه می شود،او یکی از آن ها را که بدحال است به بیمارستان می رساند.

 
سرانجام فرزاد حسنی سردبیر یک روزنامه شد!
 
دخترک بدحال به علت ترکیدن مواد مخدر بلعیده شده در معده اش،جان می سپارد.هانا با مشاهده نیمه ای از گردنبند (دوتکه) خواهر ناپدید شده اش در گردن دخترک دومی (باجود هشدار های پلیس) ، تصمیم می گیرد با یافتن نشانی او ماجرا را پیگیری کند.اما در این مسیر به گروه کودکانی بر می خورد که از سوی قاچاقچیان با بلع مواد مخدر به آن سوی مرز فرستاده می شوند و…

فیلم آلونک در گروه اجتماعی مرکز سیمافیلم تولید شده است و در آن نگار نیکخواه‌آزاد (هانا)، آشا محرابی (خواهر هانا) ، فرخ نعمتی (سرهنگ) ، سهیلا رضوی (مادر هانا) ، فرزاد حسنی (سردبیر) ، امیرآقایی (سیامک) ، گیلدا حمیدی ( پانته آ ) ، کتانه افشاری نژاد و کامران باختر بازی میکنند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب