بارداری معلم زن پس از رابطه با دانش آموزش (عکس)

بارداری معلم زن پس از رابطه با دانش آموزش (عکس)
خانم معلم 36 ساله و متاهل امریکایی از دانش آموز 14 ساله خود باردار شد. این خانم 36 ساله که دارای دو فرزند است اعتراف کرده از نوجوان 14 ساله ای که سابقا شاگرد او بوده باردار شده است. به گزارش ایران ناز این پسر نوجوان توسط دختر 14 ساله این خانم که همکلاس اوست به خانه معلم سابق خود راه یافت.
 
خانم سوتلو بعد ازاینکه مادر این پسر بچه به اداره پلیس رفته و جزئیات این رابطه نامشروع را فاش کرد دستگیر شد. این نوجوان 14 ساله در اعترافات خود اعلام کرده است که حداقل هفته ای یک بار با این خانم که به عنوان معلم در مدارس زیادی در ایالت فلوریدای امریکا به تدریس مشغول است رابطه برقرار کرده است.
 
بارداری معلم زن پس از رابطه با دانش آموزش (عکس)
 
این زن در اعترافات خود میگوید اولین بار این پسر را که برای حل مشکلات درسی اش همراه دخترش به خانه او آمده است دیده بود و بعد از مدتی این رابطه تبدیل به عشقی آتشین شد و ماههاست که این دو با هم رابطه داشته اند.
 
وی میگوید ماه گذشته بعد از مراجعه به بیمارستان متوجه شد  که باردار است. او به اتهام رابطه با یک نوجوان که به سن قانونی نرسیده است در زندان به سر میبرد و گفته میشود قاضی پرونده برای او وثیقه 75 هزار دلاری در نظر گرفته است.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب