عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

این مرد شیطان صفت 18 سال به دخترش تجاوز میکرد

مجموعه : مجله خبری روز
این مرد شیطان صفت 18 سال به دخترش تجاوز میکرد
به گزارش ایران ناز فیلیپ گاریدو در آمریکا به عنوان شیطان شناخته میشود! این مرد که سال ها دختر خود را مورد آزار و اذیت جنسی قرار میداد به حکم دادگاه به ۴۳۱ سال زندان محکوم شد.
گاریدو متهم است که از سال ۱۹۹۱ زمانی که جیسی دخترش ۱۱ سال داشته است وی را به زور در خانه محبوس کرده و مورد تجاوز قرار می داد. بر این اساس این پدر بی رحم آمریکایی از سال ۱۹۹۱ تا سال ۲۰۰۹ به مدت ۱۸ سال دختر را مورد تجاوز قرار داده بود.
 
این وقایع در حالی رخ داده که همسر این مرد آمریکایی نیز در جریان اقداماتش قرار داشت و وی نیز به ۵۵سال حبس محکوم شد. پلیس آمریکا البته در نهایت در سال ۲۰۰۹ توانست این دختر را از چنگ پدر بی رحمش نجات دهد تا مقدمات محاکمه گاریدو در دادگاه ایجاد شود.
 
اما در نهایت دادگاه آمریکایی فیلیپ گاریدو را به علت تجاوز به دخترش که هم اکنون ۳۱ سال دارد به ۴۳۱ سال حبس محکوم کرد که حکمی کم سابقه در آمریکا محسوب می شود. جیسی که ترجیح داده بود در جلسه قرائت حکم دادگاه شرکت نکند، پیامی برای دادگاه ارسال کرده بود که در آن پدر خود را شیطان خطاب کرد.
 
این دختر بی گناه آمریکایی که ۱۸ سال مورد سوء استفاده پدرش قرار گرفته بود، تاکید کرد: تصمیم گرفتم در جلسه دادگاه حضور نداشته باشم تا لحظه ای دیگر از عمرم را با وجود وی (پدرش) از بین نبرم. وی تاکید کرد: پدرم زندگی من و خانواده ام را از بین برد اما من حالا در وضعیت مناسبی هستم و از آن زندگی کابوس وار خارج شده ام.