عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

اگر شغلتان را دوست ندارید، حتمآبخوانید

اگر شغلتان را دوست ندارید، حتمآبخوانید
تحقیقات به روشنی نشان می دهد که میانگین اختلالات روانی شایع نظیر استرس و افسردگی بین افراد دارای مشاغل نامناسب و افراد بیکار تفاوت نمی کند.
 
هر دو گروه بیشتر در معرض ابتلا به اختلالات روانی نسبت به افراد دارای مشاغل خوب هستند. محققان دانشگاه ملی استرالیا تحقیقات خود را روی گروهی از انگلیسی ها انجام دادند که برخی از آنها بیکار بودند در حالی که برخی دیگر در کاری فعالیت می کردند که کیفیت مناسبی نداشت.

محققان می گویند: که منظور آنها از کیفیت بد فقط دفاتر دارای نور نامناسب یا کارگاههای قدیمی نیست بلکه آنها همچنین به مشاغلی اشاره می کنند که کارفرما سرسختانه برخورد می کند یا از امنیت شغلی برخوردار نیستند. محققان به این نتیجه رسیدند: افراد شاغل در این کارها به همان اندازه بیکاران در معرض انواع بیماری های روحی و روانی قرار دارند.

این در حالی است که دو تحقیق دیگر محققان دانشگاه لندن نیز نشان می دهد: افراد ناراضی از شغل خود از فشار خون بالا حتی وقتی سرکار نیستند، رنج می برند. این محققان همچنین افزودند: افرادی که ارتقای شغلی خود را به نفع دیگری از دست می دهند؛ در معرض ابتلا به بیماری های قلبی قرار دارند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی