عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

جدیدترین تغییرات معافیت خدمت سربازی آذر 1391

مجموعه : مجله خبری روز
جدیدترین تغییرات معافیت خدمت سربازی آذر 1391
از شرایط اصلی رسیدگی به درخواست معافیت کفالت، رسیدن به سن مشمولیت، نداشتن غیبت و تنها پسر بالای ۱۸ سال و سالم خانواده بودن است. به گزارش ایران ناز سازمان وظیفه عمومی ناجا، در اطلاعیه ای اعلام کرد: از شرایط اصلی رسیدگی به درخواست معافیت های کفالت از جمله کفالت پدر بالای ۶۵ سال تمام، یگانه فرزند ذکور سالم بالای ۱۸ سال خانواده بودن، رسیدن به سن مشمولیت (۱۸ سال تمام) و نداشتن غیبت است.
 
لازم به ذکر است، مهاجرت، ازدواج یا در حبس بودن برادر یا برادران مشمول نیز مانع بهره مندی از این معافیت برای مشمول متقاضی خواهد بود. در این اطلاعیه آمده است، برادر بیمار در صورتی که بیماری وی در شورای پزشکی وظیفه عمومی تایید شود مانعی برای معافیت کفالت نخواهد بود. این اطلاعیه می افزاید: پدر بیمار کمتر از ۶۵ سال نیز باید به تشخیص شورای پزشکی وظیفه عمومی نیازمند به مراقبت تشخیص داده شود.

این اطلاعیه در خصوص معافیت موقت کفالت پدر نیازمند مراقب می افزاید، پدر بالای ۶۵ سال سن یا نیازمند مراقبت (کمتر از ۶۵ سال) که دارای دو فرزند ذکور بالای ۱۸ سال سالم است، به شرط آن که یکی از فرزندان ذکور وی در خارج از شهرستان محل سکونت پدر به تحصیل اشتغال داشته باشد پسر دیگر او می تواند تا پایان سنوات تحصیلی برادر خود از معافیت موقت کفالت پدر نیازمند مراقب استفاده کند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی