برهنگی همسران در کنار هم، عقد آنها را باطل میکند!

برهنگی همسران در کنار هم، عقد آنها را باطل میکند!
مفتی‌ های آل‌ سعود بدون توجه به مشکلات جهان اسلام و توطئه‌ های دشمنان برای صادر کردن فتواهای سخیف و بی‌ارزش در حال ربودن گوی سبقت از یکدیگر هستند.

به گزارش ایران ناز به نقل از العالم در حالی که مشرکان و کفار به مقدس‌ترین و شریف‌ترین مقدسات اسلامی و ساحت نورانی پیامبر اکرم (ص) اهانت میکنند و تمام تلاش خود را برای خدشه وارد کردن به طهارت و ساحت مقدس ایشان به کار گرفته‌اند، یکی از مفتی‌ های سعودی در عربستان در فتوایی بی‌ ارزش و سخیف به برهنه شدن زن و شوهر در برابر یکدیگر پرداخت.

مفتی سعودی در صفحه توییتر خود در این باره نوشته است: برهنگی زن و شوهر در نزد یکدیگر سبب بطلان عقد ازدواج آنها می‌شود و هر کس در مقابل همسرش برهنه شود، همسرش عملا مطلقه محسوب می‌شود و باید برای ادامه زندگی دوباره با همسرش ازدواج کند.

در همین حال، «شریف شحاته» عضو اتحادیه جهانی علمای مسلمان، در گفت‌وگو با روزنامه الرأی کویت گفت: این فتوا فاقد سند دینی و استناد به کتاب و سنت پیامبر اکرم (ص) است و اسلام از چنین فتواهای عجیبی به دور است.

در برههٔ کنونی که جهان اسلام در معرض توطئه‌های پیچیده دشمنان اسلام و صهیونیست‌ها قرار دارد، مفتی‌های سعودی در دادن فتواهای عجیب و غریب و در عین حال بی ارزش و سخیف گوی سبقت را از یکدیگر ربوده‌اند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب