عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

پر درآمد ترین بازیگران هالیوودی در سال 2012

پر درآمد ترین بازیگران هالیوودی در سال 2012
با فروش بالای مجموعه فیلم های گرگ و میش در طی این چند سال اخیر، به دست آوردن این عنوان خیلی هم دور از انتظار نبود! به گزارش ایران ناز کریستن استوارت و رابرت پتینسون را به عنوان پردرآمدترین بازیگران هالیوود که فیلم های چندگانه ی آنها فروش خوبی داشته است، انتخاب کرد.

کریستین استوارت با درآمدی بالغ بر ۵۵،۸۳ دلار به ازای ۱ دلار که به او پرداخت می شود در صدر این لیست قرار گرفته است، پس از آن، آن هاتاوی با درآمد ۴۵،۶۷ دلار به ازای هر دلار پرداخت شده به او در مکان دوم دارد. رابرت پتینسون هم با درآمد ۳۹،۴۳ دلار به ازای هر دلار که به او پرداخت می شود در مکان سوم قرار گرفته است، قابل ذکر است درآمد پتینسون از این بیشتر است اما در این رده بندی برای استوارت و پتینسون فقط فیلم گرگ و میش در نظر گرفته شده است.

دانیل رادکلیف، هری پاتر جادوگر، با درآمد ۳۴،۲۴ دلار برای هر دلار پرداختی به او در رده ی چهارم قرار دارد، ستاره ی فیلم های ترانسفورماتور شیا لوبوف با درآمد ۲۹،۴۰ دلار به ازای هر دلار پرداخت شده به او در رده ی پنجم قرار گرفته است. و پس از آنها بازیگرانی چون رابرت داونی جونیور (۱۸٫۷۴ به ازای هر دلار)، مت دیمون (۱۵٫۸۳ به ازای هر دلار )، کیت بلانشت (۱۵٫۱۷ به ازای هر دلار)، مریل استریپ (۱۳٫۵۴ به ازای هر دلار ) و جانی دپ (۱۲٫۴۸ به ازای هر دلار) در رده های ششم تا دهم قرار گرفته اند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی