عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

میخواهید سانتافه بخرید

سانتافه را باید خودرویی محبوب در بین شاسی‌بلندهای وارداتی به كشور دانست. این محصول بیش از یك سال است كه به خیابان‌های كشور راه پیدا كرده و به رغم قیمت بالایی كه دارد در بین شاسی‌بلندهای موجود در كشور از بازار گرمی بهره می‌برد.

این خودرو كه جزو محصولات جدید و به روز هیوندایی به حساب می‌آید، دارای حجم موتوری 2700سی‌سی است كه به واسطه آن 188 اسب بخار قدرت تولید می‌كند. با سانتافه می‌توان رانندگی تا مرز 175كیلومتر در ساعت را تجربه كرد كه با توجه به وزن سنگین و حجم وسیعی كه دارد، سرعت چندان پایینی نیست.
پشت فرمان این شاسی‌بلند باید 7/11 ثانیه صبر كرد تا به شتاب صدكیلومتر رسید، این در حالی است كه همتایان سانتافه مانند كیاسورنتو و هیوندای توسان زمان كمتری را برای رسیدن به این شتاب نیاز دارند. سانتافه از لحاظ میزان مصرف سوخت نیز قابل بررسی است.
این خودرو در هر صد كیلومتر سیكل تركیبی 6/10لیتر بنزین می‌سوزاند. ظرفیت باك این محصول 75لیتر می‌باشد. این نماینده هیوندایی از تجهیزات ایمنی و رفاهی مناسبی نیز بهره می‌برد كه از این بین باید به ترمز ABS (ضدقفل) و ایربگ اشاره كرد. با سانتافه همچنین می‌توانید بالای سرتان را نیز مشاهده كنید، چرا كه به سان روف (سقف متحرك) مجهز است. این محصول هم اكنون در دو مدل دنده‌‌ای و اتوماتیك به بازار ایران عرضه می‌شود كه نوع اتوماتیك آن با قیمت 52میلیون و 900هزار تومان به فروش می‌رسد و سانتافه معمولی نیز قیمتی برابر با 50میلیون تومان را دارا است.


پایگاه فرهنگی تفریحی ایران ناز