اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

نحوه انتخاب فریم عینک برای همه

مجموعه : دانستنی ها
نحوه انتخاب فریم عینک برای همه

وقتی که پای تصمیم گیری برای خرید عینک به میان می اید امار نشان می دهد که اغلب این خانم ها هستند که برای خودشان ، همسرشان وسایر اعضای خانواده تصمیم میگیرند بنابراین خریداران اصلی فریم انها هستند…

 

انتخاب فریم برای خانم ها
وقتی که پای تصمیم گیری برای خرید عینک به میان می اید امار نشان می دهد که اغلب این خانم ها هستند که برای خودشان ، همسرشان وسایر اعضای خانواده تصمیم میگیرند بنابراین خریداران اصلی فریم انها هستند.برای خانمها خودشان امکان انتخاب فراوان است بسیاری از مجموعه های عینک مخصوصا برای خانمها طراحی شده اند واز نظر مد ،رنگ و قیمت برای خانمها جالب هستند.پ

 

چند نکته مهم:
فریم های زنانه در شکلهای بیضی با جزئیات برجسته در طرفین ،انواع چشم گربه ای وعینک های rimless یا گریف پیچ با اشکال عدسی ظریف ساخته می شوند.

 

خانمها بیشتر رنگ های شاد وروشن را می پسندند
دسته های فریم های زنانه دارای اشکال وجزئیاتی هستند که قسمت جلویی انرا زنانه تر وزیباتر می سازد. فریم های پلاستیکی یا کائو چویی در رنگها وطرحهای مختلف مورد توجه خانمها قرار می گیرد.

 

انتخاب فریم برای آقایان
در حالیکه خیلی از آقایان به شکل و مد فریم اهمیت می دهند خیلی ها نیز در موقع انتخاب فریم به تناسب فریم با چهره ،دوام آن ،جنس وجنبه های فنی یک فریم عینک اهمیت می دهند از ?? درصد پاسخ دهند گان به یک بررسی که توسط موسسه vision council of America انجام شده است اعلام کرده اند که راحتی مهمترین عامل برای انها در انتخاب فریم بوده است حدود ?? در صد هم گفته اند که دوام عینک برای انها مهمتر بوده است برای ? درصد هم جنس فریم (مواد جدید مانند تیتانیوم وفلزا ت انعطاف پذ یر )عامل مهم برای انتخاب فریم بوده است علاوه براین خیلی از مردان هم خاطر نشان کرده اند که ویژگیهای خاص یک فریم عینک برای انها مهم بوده است.

 

در پاسخ به این سوال که چه چیزی به ارزش فریم انتخابی انها می افزاید ??درصد ار پاسخ دهندگان گفته اند که لولای فنری برای انها مهمترین عامل بوده است در حالیکه ?? درصد می گویند فریم های قابل انعطاف که براحتی نمی شکنند برای انها مهم می باشند خیلی از اقایان نیز به فریمهای clip-on مغناطیسی جدید علاقمند بوده اند در حالیکه فریمهای افتابی clip-on رواج پیدا کرده است استفاده از این فریم ها عامل اصلی جلب توجه مشتریان بوده است اینها دارای دو قسمت مغناطیسی هستند که به دو نقطه فلزی بروی فریم اصلی اتصال می یابند

 

چند نکته مهم:
تمایز فریم ها برای اقایان روز بروز بیشتر می شود بنظر می رسد اقایان نسبت به خانم ها فریم های بزرگتری انتخاب می کنند که بزرگی جثه وچهره می تواند دلیل اصلی ان باشد. فریم های rimless یا گریف پیچ ویا semi-rimless یا اصطلاحا گریف نخ توجه بیشتری را بخود جلب نموده اند ودلیل ان وزن کمتر وبرجسته نمودن نقش چهره می باشد.

 

فریم های تیتانیوم نیز مورد توجه بوده اند که علت ان سبکی فوق العاده ، تخریب ناپذیری و دوام ان می باشد سایر مواد مانند فولاد ضد زنگ و الومینیم که سبک وبادوام هستند در فریمهای با طراحی خاص بکار برده می شوند. فریمهای پلاستیکی یا اصطلا حا کائو چویی نیز در طرحها وشکل های مختلف مورد توجه اقایان قرار می گیرند.

 

فریم اندازه مورد نیاز من چقدر است ؟
تمام فریمها دارای اندازه های استانداردی برای کمک به تولید کنندگان و فروشندگان فریم برای فیت انها جهت مصرف کنندگان می باشند برای مثال شما ممکن است اعداد ???-??-?? را بروی یک فریم ببینید عدد ?? نشاندهنده اندازه هر کدام از عدسیها می باشد عدد دوم ?? اندازه پل بینی را نشان میدهد که امکان فیت فریم مناسب برای هر اندازه پل بینی را فراهم می نماید و عدد سوم ??? طول دسته عینک می باشد
شکل هر فرد با دیگری متفاوت است.

 

بنابراین هر فرد نیاز به فریمی با اندازه های خاص خودش دارد فریمها در شکل ها واندازه های متفاوتی عرضه می گردند وهیچ اندازه ثابت فریمی وجود ندارد که برای همه افراد مناسب باشد بنابراین برای هر فرد باید فریمی متناسب با اندازه های خاص خودش فیت گردد.