عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

هویت این زن مقتول را شناسایی كنید

مجموعه : مجله خبری روز

هویت این زن مقتول را شناسایی كنید

بازپرس جنایی تهران از شهروندان خواست تا با حضور در دادسرای امور جنایی تهران هویت زن مقتول كه 6 سال پیش به علت سقوط به دره فوت كرده است را شناسایی كنند.

به گزارش فارس ،‌ عصر روز 7 خرداد سال 82 مأموران كلانتری امامزاده داوود از طریق مركز فوریتهای پلیسی 110 تهران از كشف جسد یك زن با خبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه دریافتند 2 مرد جوان زمانی كه برای كندن سبزی كوهی به ارتفاعات این منطقه رفته‌اند در عمق دره جسد یك زن را مشاهده كرده‌اند و سپس به مأموران پلیس اطلاع داده‌اند.

روشن، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: بررسی از جسد نشان داد این زن بر اثر اصابت ضربات متعدد چاقو و همچنین سقوط از بلندی به قتل رسیده است. قد این زن 162 سانتیمتر است و وزن وی نیز 65كیلو گرم است. موهای وی در زمان قتل قهوه‌ای روشن بوده است و یك شلوار استرج نیز به تن داشته است.

وی افزود: در آن زمان 2 خانواده به پزشكی قانونی مراجعه كردند و مدعی شدند این فرد یكی از اعضای خانواده آنهاست اما پس از انجام آزمایش DNA مشخص شد این موضوع صحت ندارد.

بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران گفت: از شهروندان درخواست داریم تا در صورتی كه یكی از اعضای خانواده آنها مفقود شده است به دادسرای امور جنایی مراجعه كرده و برای تشخیص صحیح هویت این فرد اقدام لازم را انجام دهند.