اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

دستگیری مرد آمریکایی به جرم پخش زنده تجاوز در اینترنت!

مجموعه : مجله خبری روز
عصر ایران- یک جوان 20 ساله اهل آریزونای آمریکا که در اقدامی وقیحانه، صحنه های تعرض به یک زن را به طور زنده و آنلاین از اینترنت پخش کرده بود ، دستگیر شد.

روزنامه گاردین گزارش داد: "ماموران پلیس، این جوان را که گفته می شود برای اولین بار اقدام به پخش زنده تصاویر یک تجاوز «واقعی» به زنی جوان نموده است دستگیر کردند."

تحقیقات پلیس نشان می دهد «جاناتان ریچارد هوک»، متهم پرونده، روز 26 فوریه پس از بیهوش کردن یک زن جوان در اقدامی غیراخلاقی به او تعرض کرده و وقیحانه تر آنکه، این اقدام خود را در معرض نمایش آنلاین در اینترنت گذاشته است!

بنابر اعترافات مرد جوان، وی روز 26 فوریه یک دختر جوان را به خانه ای برده، او را بیهوش کرده و سپس با روشن کردن یک «وب کم» و تنظیم آن تصاویر اقدام خود را بر روی اینترنت می فرستد. ظاهراً در طول این فیلم 30 دقیقه ای مرد جوان مدام در حال خندیدن و لطیفه گویی است.

قربانی زن نیز ظاهراً از آنچه بر وی گذشته مطلع نیست تا آنکه دوستانش وی را به هوش می آورند. تصاویری از این حادثه بر روی وب سایت مذکور پیدا شده است.

براساس این گزارش، یکی از افرادی که شاهد این پخش زنده در اینترنت بوده ، همان زمان موضوع را به پلیس اطلاع می دهد.

هرچند ضبط ویدئویی جرایم و ارسال آنها برروی اینترنت توسط جوانان اقدامی معمول به شمار می رود اما گفته می شود این پرونده اولین مورد در نوع خود محسوب می شود.

«پری افتاب» مدیر اجرایی یک دایره امنیت اینترنتی می گوید: "این اولین مورد از پخش زنده یک تجاوز واقعی است که ما از آن مطلع شده ایم."

نام وب سایتی که این ویدئو به طور آنلاین از آن پخش شده هنوز از سوی مقامات فاش نشده است..

سال گذشته پلیس فلوریدا تحقیقاتی را درباره یک مرد 19 ساله آغاز کرد که ظاهراً اقدام به خودکشی خود را به طور آنلاین از اینترنت پخش کرده بود و جالب اینجاست که گویا برخی بازدیدکنندگان وی را تهییج کرده بودند اقدام خود را به آخر برساند!