اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

اغفال دختران جوان پس از دعوت به جشن عروسی

مجموعه : مجله خبری روز

اعتماد: پسر جوانی با دعوت یک دختر 21ساله به جشن عروسی او را اغفال کرد و طلاهایش را دزدید.

این دختر جوان که یاسمن نام دارد بعد از مراجعه به دادسرای ناحیه 16 تهران ضمن طرح شکایتی گفت؛ چهار ماه پیش با مهدی آشنا شدم و او چند روز قبل مرا به جشن عروسی یکی از اقوام نزدیکش دعوت کرد و خواست با لباس های گران قیمت و طلاهای زیاد به آن جشن بروم..

شاکی افزود؛ مهدی نیم ساعت قبل از اینکه دنبالم بیاید از من خواست طلاهایم را از ابتدا آویزان نکنم و داخل کیفم بگذارم و همچنین دو تراول 100 هزار تومانی با خودم ببرم تا آنها را به عروس و داماد هدیه دهد و پس از اتمام عروسی وجه آن را به من برگرداند. پس از گذاشتن طلا و تراول ها در کیفم منتظر ماندم تا وی به نزدیکی منزل مان بیاید. 10 دقیقه پس از آنکه سوار خودروی مهدی شدم او دوغی را که در آن باز بود به من تعارف کرد، آن را نخوردم. مهدی پس از گذشت مدتی جلوی مغازه عطرفروشی توقف کرد و با دادن 10 هزار تومان اسم عطری را روی کاغذ نوشت و از من خواست به دلیل اینکه ماشینش را جای بدی پارک کرده ام پیاده شوم و عطر را بخرم، من هم پذیرفتم. هنگامی که به داخل عطرفروشی رفتم فروشنده گفت عطر مورد نظر 15 هزار تومان است به سرعت برای گرفتن مابقی پول نزد مهدی رفتم اما هرچه گشتم از وی و خودرویش خبری نبود. تازه فهمیدم او مرا فریب داده و تمام اموال باارزشم را که داخل کیفم بود به سرقت برده است.

ماموران پس از شکایت این دختر تحقیقات خود را آغاز کردند و در نهایت با راهنمایی شاکی و استعلام پلاک خودرو سارق موفق به دستگیری وی شدند.

متهم 21ساله در بازجویی ها به سرقت طلاها و تراول چک های شاکی اعتراف کرد و راهی زندان شد.