عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تور کیش،قیمت تور کیش،تور کیش لحظه آخری،تور کیش ارزان

تور کیش،قیمت تور کیش،تور کیش لحظه آخری،تور کیش ارزان

خبری جدید از نانسی عجرم، دوباره باردار می‌شود!

مجموعه : مجله خبری روز
خبری جدید از نانسی عجرم، دوباره باردار می‌شود!
نانسی عجرم، خوانندۀ لبنانی، از برنامه ریزی به منظور به دنیا آوردن یک برادر برای دخترش، میلا، که چهار ماه پیش به دنیا آمد، خبر داد تا دخترش تنها نباشد. با این حال، وی بچه دار شدن را برای مدت کوتاهی به تأخیر می‌اندازد.
نانسی عجرم اشاره کرده است که غریزۀ مادری احساسات زیبایی را در او پدید آورده است که نمی تواند آنها را بازگو کند.

او ابراز امیدواری کرد که دخترش را، آن گونه که خود در دامان یک خانودۀ پولدار و در فضایی طبیعی و آرام تربیت شده است، تربیت کند. نانسی عجرم آرزو کرد که خداوند به او تندرستی بدهد و تا هنگامی که میلا پیوند زناشویی می‌بندد، زنده بماند تا در آیین جشن زناشویی او ترانه خوانی کند.

آن گونه که در سایت هنری «ام بی سی» آمده است، نانسی عجرم یادآور شد که طرح اجرای یک ترانۀ دو نفره با وائل کفوری هنوز به سرانجام نرسیده است و او نمی تواند با وائل کفوری یک ترانۀ دو نفره اجرا کند؛ چرا که این دو هنرمند از رگه های صوتی متفاوت برخوردار هستند. وی اظهار داشت که به خاطر گزینش یک هنرمند دیگر این کار را نکرده است و از آغاز هم قرار نبود که یک ترانه و یا یک آهنگ دو نفره با این هنرمند اجرا کند. او در عین حال افزود که اگر یک روزی بخواهد که یک ترانۀ دو نفره اجرا کند، با هنرمندان هم میهن خود، هیفا وهبی و الیسا، این کار را انجام خواهد داد.

از سوی دیگر، نانسی عجرم از این که صندوق جهانی حمایت از کودکان، یونیسف، او را به عنوان «سفیر حسن نیت» خود برگزیده است، ابراز خرسندی کرد. وی تأکید کرد که همۀ تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا هر کاری که به سود کودکان و آیندۀ آنها باشد، انجام دهد.
نانسی عجرم تأکید کرد که وی سزاوار دریافت «جایزۀ موسیقی» که به تازگی به خاطر برترین مجموعۀ آهنگ وی در خاورمیانه به او اهدا شده، نبوده است. او خاطر نشان کرد که شماری از خوانندگان کشورهای عربی سزاوار دریافت این جایزه هستند. اما وی از بیان نام این خواننده‌ها خودداری کرد.