عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

نسخه نهایی آفیس 2007

نرم افزارهای موجود در بسته بسیار قدرتمند Microsoft Office 2007 Enterprise :
 
نسخه نهایی آفیس 2007
Word 2007 – قدرتمندترین زیبایی های بیشماری نسبت به نسخه های پیشین دارد .
Access 2007 – آخرین ویرایش این ابزار بسیار رایج و مطرح برای تهیه ی بانک اطلاعاتی و تهیه گزارشات حرفه ای و به اشتراک گذاری هرچه ساده تر آن .
 
نسخه نهایی آفیس 2007
Outlook 2007 – آخرین ویرایش نرم افزار اسلاید ساز دنیا که با بهره گیری از امکانات و زیبایی های بسیار نسخه ی 2007 از آن قادر به ساخت پروژه ها و اسلاید های بسیار زیباتر و گرافیکی تر و قدرتمندتر از همیشه باشید .
Excel 2007 – قدرتمندترین و رایج ترین نرم افزار آنالیزور و مدیریت داده ها که به بهترین نحو اطلاعات را مدیریت کرده و به اشتراک می گذارد.
 
نسخه نهایی آفیس 2007
Communicator 2007 – ابزاری جدید و منحصر به فرد از کمپانی مایکروسافت که مرجع ارتباطی تعداد بیشماری کاربر است و با مرتبط ساختن و کارکردن آنها در کنار یکدیگر به بهبود بسیار نرم افزاری فوق العاده برای کار به صورت دست جمعی و در قالب تیم . هر کجا، هر زمان و با هر شخصی .
InfoPath 2007 – ابزاری بسیار عالی برای جمع آوری و مدیریت اطلاعات و داده ها و افزایش و ترقی تجارت شما با انجام الکترونیکی و دقیق فعالیت هایتان .
OneNote 2007 – یادداشت کننده فوق العاده ی کمپانی مایکروسافت که به شما امکان جمع آوری تمامی اطلاعات مهمتان را در محیطی امن می دهد تا هر زمان که بخواهید با صرف کمترین هزینه ی زمانی آن ها را بیابید !
Publisher 2007 – بهبود راهکارها و افزایش قابلیت های تجاری و اقتصادی کارهای شما .
روش خرید :(پرداخت پستی) شما برای خرید محصول فوق و یا محصولات دیگر میتوانید با كلیك بر روی خرید پستی و با تکمیل فرم خرید پستی , ابتدا سفارش خود را درب منزل یا محل کار در هر جای ایران , تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست پرداخت نمایید.

 

قیمت : ۲۸۰۰ تومان
تعداد : 1 سی دی
 
نسخه نهایی آفیس 2007نسخه نهایی آفیس 2007