عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

قوی ترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی
 
از میتدی تا حرفه ای
 
قوی ترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی
 
در 4

فواید انگلیسی

شاید یادگیری زبان انگلیسی مهمترین گام در ارتقاء کیفیت زندگی شما باشد.

آیا هیچ فکر کرده‌اید که دسترسی به اطلاعاتی که دیگران از آن بی بهره‌اند، چقدر میتواند جالب باشد؟ یا صحبت کردن با افراد جالبی که دیگران نمیتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند؟ یا تحت تأثیر قرار دادن اطرافیانتان هر موقع که دهانتان را باز میکنید؟ و یا پشت سر گذاشتن دیگران با جهش های بزرگی که در شغلتان برمیدارید؟

 
قوی ترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی

دسترسی به اطلاعات

شما به چه چیزی علاقمند هستید؟ علوم؟ موسیقی؟ کامپیوتـر؟ سلامتی؟ تجـارت؟ رسانه‌هـای امروز از قبیـل اینترنت، تلویزیون و مطبوعـات، دسترسی تقریباً نامحدودی را به اطلاعات پیرامون موضوعات مورد علاقه‌تان فراهم کرده است. فراموش نکنید که ما در عصر اطلاعات زندگی می‌کنیم. تنها یک مشکل وجود دارد و آن اینکه بیشتر این اطلاعات به زبان انگلیسی است.
 • بیشتر صفحات وب: بیش از یک میلیارد (1.000.000.000) صفحه اطلاعات در اینترنت وجود دارد! این شگفت انگیز است که تنها با یاد گرفتن یک زبان، به خیل عظیمی از اطلاعات در پهنه اینترنت دسترسی پیدا میکنید.
 • کتابها: در هر موضوعی، از سرتاسر جهان، شما میتوانید کتابهایی با نویسندگان آمریکایی یا بریتانیایی بخوانید، و نیز کتابهای ترجمه شده از زبانهای دیگر. به هر موضوعی که علاقمند باشید، میتوانید چیزی به انگلیسی درباره آن پیدا کنید.
 • مطبوعات: فقط مجله‌ها و روزنامه‌های انگلیسی زبان هستند که به راحتی در هر کجای جهان یافت میشوند. شما برای پیدا کردن مجله‌هایی مانند تایم یا نیوزویک مجبور نیستید خیلی وقت صرف کنید.
 • علوم: زبان انگلیسی کلید دنیای علم و فن آوری است. حدود 95% مقالات علمی منتشر شده، به زبان انگلیسی است که تنها حدود 50% از آنها مربوط به کشورهای انگلیسی زبان ( مانند آمریکا و انگلستان ) میباشد.
 • گزارشات خبری: شبکه‌های تلویزیونی بین المللی از جمله BBC و CNN را در نظر بگیرید. آنها خبرها را بسیار سریع‌تر و حرفه‌ای تر منتشر می کنند.در هر کجای دنیا شما میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.
گفتگو با دیگران
انگلیسی را میتوان «زبان گفتگو» نامید. چرا؟ چون به نظر میرسد همه مردم جهان پذیرفته‌اند که برای گفتگو و ارتباط با یکدیگر از زبان انگلیسی استفاده کنند.
 • حدود یک و نیم میلیارد (1.500.000.000) نفر در جهان میتوانند به انگلیسی صحبت کنند. یک میلیارد نفر دیگر هم مشغول فراگیری آن هستند.
 • تقریباً همه کنفرانسها و مسابقات بین‌المللی به زبان انگلیسی برگزار میشود. به عنوان مثال رقابتهای المپیک یا جام جهانی فوتبال را در نظر بگیرید.
 • سیاستمداران کشورهای مختلف از زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط با یکدیگر استفاده میکنند. انگلیسی، زبان اصلی سازمانهایی از قبیل سازمان ملل متحد، ناتو و … میباشد.
اگر شما بتوانید به انگلیسی صحبت کنید، قادر خواهید بود:
 • با مردمان سراسر جهان ارتباط برقرار کنید: مثلاً میتوانید عقاید و نظراتتان را در گروه های تبادل نظر اینترنتی بیان کنید. به افراد مورد علاقه‌تان ایمیل ارسال کنید و درباره زندگی و فرهنگشان اطلاعات کسب کنید.
 • راحت‌تر سفر کنید: به هر کجا که سفر میکنید میتوانید با دیگران ارتباط برقرار کنید. انگلیسی در بیش از 100 کشور جهان مورد استفاده قرار میگیرد. میتوانید آدرس بپرسید، با افراد مکالمه کنید، یا کمک بخواهید. کسی چه میداند، شاید روزی زبان انگلیسی جان شما را نجات دهد!
پیشرفتهای شغلی

اگر خواهان شغل خوبی در زمینه‌های تجاری یا علمی هستید، از پشت میز کارتان بلند شوید و همین حالا به فراگیری انگلیسی مشغول شوید!
 • عبارت «مسلط به زبان انگلیسی» را در رزومه خود درج کنید:بدین ترتیب شانس خود را برای بدست آوردن شغل بهتر و کسب درآمد بیشتر، افزایش میدهید.
 • دانش فنی خود را افزایش دهید: انگلیسی زبان فناوری است. مخصوصاً فناوریهای تراز بالایی مانند علوم کامپیوتر، ژنتیک و پزشکی. اگر میخواهید درباره این علوم مطالعه کنید، احتمالاً مجبور خواهید شد از منابع انگلیسی استفاده کنید.
 • یک تاجر بین‌المللی باشید: این بسیار واضح است. تجارت بین‌المللی تنها با زبان انگلیسی میسر میشود. یادتان باشد که در دهکده جهانی به سر میبرید. بنابراین اگر میخواهید نقشی ایفا کنید، باید انگلیسی بلد باشید تا بتوانید با تجار دیگر ارتباط داشته باشید، در کنفرانسها و همایشها شرکت کنید، روزنامه ها و مجلات تجاری بخوانید و …
 • دانشجوی و محقق بهتری باشید: میتوانید با دانشمندان کشورهای دیگر مکاتبه کنید. در همایشهای بین المللی شرکت کنید و با مطالعه مجلات و کتب، از یافته های جدید علمی با خبر شوید.
یاد گرفتن انگلیسی آسان است
انگلیسی نه فقط مفیدترین زبان دنیاست، بلکه یکی از آسانترین زبانها برای یادگیری و استفاده محسوب میشود. به دلیل داشتن:
 • الفبای ساده: هیچ نماد یا نشانه خاصی از قبیل ä یا é وجود ندارد.
 • حالت جمع آسان: فقط کافی است یک s (یا es) به انتهای یک اسم اضافه شود. (one car, two cars)
 • کوتاهی کلمات: اغلب کلمات اصلی کوتاه هستند: run, work, big, go, man و کلمات طولانی تر هم غالباً کوتاه میشوند: fridge=refrigerator, os=operating system.
 • انگلیسی همه جا یافت میشود: دسترسی به تلویزیون، موسیقی، وب سایتها و مجلات انگلیسی زبان بسیار راحت است. شما مجبور نخواهید بود فقط از چند کتاب خسته کننده آموزشی استفاده کنید. میتوانید همزمان هم انگلیسی بیاموزید و هم از آن استفاده کنید. بدیهی است که بدین ترتیب اشتیاق شما برای یادگیری افزایش میابد.

شما برای خرید محصولات فوق و یا محصولات دیگر میتوانید با كلیك بر روی خرید پستی و با تکمیل فرم خرید ،ابتدا سفارش خود را درب منزل یا محل کار در هر جای ایران، تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست پرداخت نمایید.

به منظور دریافت سریع تر سفارش خود نشانی پستی خود را دقیق و همراه با کدپستی ده رقمی در فرم سفارش ثبت کنید، همچنین با افرادی که در محل هستند هماهنگی کنید تا در صورت عدم حضور شما ، آنها بسته را از مامور پست تحویل گرفته و وجه آن را پرداخت نمایند.

بهترین و لذت بخش ترین خرید اینترنتی خود را داشته باشید!

تمامی محصولات دارای ضمانت و قابل تعویض میباشند و از لحاظ کیفی تضمین شده و جای هیچ نگرانی برای شما نخواهد بود.

دانستن انگلیسی به شما اجازه میدهد که:در اینجا چند مثال از اطلاعاتی که اگر انگلیسی بلد باشید میتوانید از آنها استفاده کنید، بیان می‌شود:

 
قیمت : ۴۸۰۰ تومان
تعداد : 4 سی دی
 
 
قوی ترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسیقوی ترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی