اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

باند توزیع عكس‌های خانوادگی یكی از كاندیداها متلاشی شد

مجموعه : مجله خبری روز
روین احمدی‌نژاد امشب در همایش بانوان اصولگرای حامی احمدی‌نژاد كه در سالن اجتماعات موسسه اما‌م ‌خمینی (ره) برگزار شد در سخنانی اظهار داشت:یكی از اتهاماتی كه به دولت وارد می‌كنند، سیاست خارجی دولت نهم است. البته رهبر معظم انقلاب بارها حمایت خود را از سیاست خارجی دولت نهم اعلام كرده است و همه باید بدانند كه ایشان با قدرت و فعالانه در تصمیم‌گیری‌های سیاست خارجی كشور ایستاده‌اند.
وی با بیان اینكه برخی افراد می‌گویند كه ملت ایران حقیر شده‌اند، تصریح كرد: حقارت برای كسانی است كه در برابر دشمن منفعلانه عمل می‌كنند، در برابر مردم به جای تواضع با نخوت از كنارشان عبور می‌كنند ولی در برابر دشمنان با ترس و نگرانی زانو‌ می‌زنند.
وی افزود: دولت نهم به پشتوانه مردم برای دفاع از مواضع ملت با قدرت ایستاده است و امروز می‌بینیم كه ادبیات و رفتار آمریكا و اسرائیل تغییر یافته است..
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: امروز دولت را متهم می‌كنند كه عزت ملت را گرفته‌اند و این در حالی است كه دولت نهم ادامه دهنده عزتی بود كه امام برای ملت ایران به ارمغان آورد.
وی با اشاره به ترویج برخی شایعات و خرافات در بین مردم در ارتباط با دولت نهم، خاطرنشان كرد: امروز برخی‌ها در جلسات خصوصی می‌نشینند و داستان‌سرایی می‌كنند و آنها را در بین مردم پخش می‌كنند، چون می‌خواهند در مقابل ترویج فرهنگ مهدویت بایستند. یكی از كسانی كه این شایعات را ترویج می‌كند كسی است كه پدرش را به خاطر ترویج خرافه دستگیر و زندانی كرده‌اند.آنها باید بدانند كه مردم ما با این مسائل فریب نخواهند خورد.
احمدی‌نژاد با بیان اینكه در این چهار سال بدترین تهمت‌ها و تخریب‌ها بر علیه دولت نهم به كار رفته است، اظهار داشت: امروز شایعه كرده‌اند كه من در دولت نهم پولدار شده‌ام، اگر كسی به غیر از خانه و اتومبیل همسرم دارایی ‌از من بیاورد، من تمام اموالم را به خیریه اهدا خواهم كرد. ما خانوادگی ساده ‌زیستیم و آقای احمدی‌نژاد اگر می‌خواست می‌توانست در گذشته حلال‌وار میلیاردر شود.
وی اضافه كرد: عده‌ای سئوال می‌كنند كه چرا آقای احمدی‌نژاد در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) سرش را پایین انداخته و ناراحت بود، وقتی من از وی این سوال را پرسیدم پاسخ داد، بنده در آفتاب نشسته بودم و زمانی بود كه رهبر معظم انقلاب سخنرانی‌ می‌كردند و اگر من سرم را بالا‌می‌آوردم مردم ابراز احساسات می‌كردند. اگر من پاسخ می‌دادم در زمان سخنان رهبری صحیح نبود و اگر پاسخ نمی‌دادم مردم ناراحت می‌شدند. نه كسی دعوا كرده است و نه كسی جرات تهدید دارد، ما انقلاب كرده‌ایم كه جلوی این زیاده‌خواهی‌ها را بگیریم.
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در مورد مسئله آقای كردان باید بگویم كه آقای كردان 30 سال است كه در كشور پست‌های مختلف داشته است. 15 سال است كه در دانشگاه آزاد تدریس می‌كند و 10 سال معاونت صدا و سیما را به عهده داشت. احمدی‌نژاد از كردان دفاع نكرد و بحثش این بود كه شما كه مدعی قانون‌گرایی هستید چرا مسئله آقای كردان را در گذشته پیگیری نكردید؟ یكی از كاندیداهای حاضر با مدرك فوق لیسانس و مهندسی معماری در دانشگاه تربیت مدرس پروژه‌ها و پایان‌نامه‌های فوق لیسانس و دكترای علوم سیاسی را با دانشجویان انجام می‌دهد. .
وی با بیان اینكه می‌گویند ناموس ما را گروگان گرفته‌اند، اظهار داشت: زمانی ناموس انسان گرو گرفته می‌شود كه انسان او را در تبلیغات در كنار خودش قرار دهد و دست او را در بین دانشجویان دختر و پسر بالا ببرد و تكان دهد و بگوید من افتخار می‌كنم كه این زن من است.
احمدی‌نژاد با اشاره به متلاشی شدن باند تكثیر و توزیع عكس‌های خانوادگی یكی از كاندیداها، بیان داشت: در تهران پایگاه چاپ و توزیع عكس‌های خانوادگی یكی از كاندیداها متلاشی شد و چند جوان دستگیر شدند و اعتراف كردند كه شخصی از درون ستاد یكی از كاندیداها، با نام «س-ح» به آنها دستور این كار را داده است.
وی افزود: آنها قصد داشتند كه این كار را با نام رئیس جمهور ایران انجام دهند، مردم باید توجه داشته باشند كه چه‌كسانی هستند كه به آلبوم‌های خانوادگی دسترسی دارند.