عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

استقبال بی‌نظیر مردم اصفهان از احمدی نژاد

مجموعه : مجله خبری روز

محمد ولی‌پور دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به سفر احمدی‌نژاد به استان اصفهان و استقبال میلیونی مردم این شهر از وی، اظهار داشت: برخلاف تمام فضاسازی‌های روزهای گذشته نسبت به سفر احمدی‌نژاد به استان اصفهان، استقبال بی‌نظیر مردم این شهر از وی تلاش‌ رسانه‌ای جریان منتقد و مخالف را ناكام گذاشت..

وی ادامه داد:‌ در روزهای گذشته هواداران كاندیداهای دیگر با كاروان‌سازی و جنجال، سعی در مسموم كردن فضای شهر اصفهان را داشتند كه با حضور میلیونی مردم در استقبال از احمدی‌نژاد این توطئه‌ها ناكام ماند و شاهد اجتماع میلیونی مردم در حمایت از یك كاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در این شهر بودیم.

این فعال دانشجویی از جمله دلایل حضور مردم و استقبال از احمدی‌نژاد در اصفهان را صحبت‌های وی و افشاگری‌‌هایش در مناظره با موسوی دانست و تاكید كرد:برگزاری این مناظره و سخنانی كه بین دو كاندیدا مطرح شد، در حضور بی‌سابقه مردم بسیار موثر بود و در واقع این مناظره در جلب آرای خاكستری نیز تاثیر بسزایی داشت.

دانشجویان و جنبش دانشجویی از تمام مردم و دانشجویانی كه برای حمایت از احمدی‌نژاد به صحنه آمده بودند، تشكر می‌كند

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان همچنین تصریح كرد: دانشجویان و جنبش دانشجویی از تمام مردم و دانشجویانی كه برای حمایت از احمدی‌نژاد به صحنه آمده بودند، تشكر می‌كند.

وی در خصوص بعضی انتقادها كه در روزهای اخیر و بعد از مناظره به سخنان احمدی‌نژاد و افشاگری‌های وی صورت می‌گیرد، گفت: بعضی‌ها امروز جوسازی می‌كنند كه چرا احمدی‌نژاد اسامی مفسدان را اكنون اعلام می‌‌‌كند، البته باید به این نكته توجه كرد كه وی گفت این مسائل از سال اول دولت شروع و پرونده‌هایش در دست دولت است و دولت این قضیه را به نهادهای قضائی اطلاع داده كه متأسفانه شاهد هیچ واكنشی از سوی این نهادها نبود و همین عامل اعلام اسامی بعضی از مفسدان از زبان رئیس‌جمهوری شد.