اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

استقبال بی‌نظیر مردم اصفهان از احمدی نژاد

مجموعه : مجله خبری روز

محمد ولی‌پور دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به سفر احمدی‌نژاد به استان اصفهان و استقبال میلیونی مردم این شهر از وی، اظهار داشت: برخلاف تمام فضاسازی‌های روزهای گذشته نسبت به سفر احمدی‌نژاد به استان اصفهان، استقبال بی‌نظیر مردم این شهر از وی تلاش‌ رسانه‌ای جریان منتقد و مخالف را ناكام گذاشت..

وی ادامه داد:‌ در روزهای گذشته هواداران كاندیداهای دیگر با كاروان‌سازی و جنجال، سعی در مسموم كردن فضای شهر اصفهان را داشتند كه با حضور میلیونی مردم در استقبال از احمدی‌نژاد این توطئه‌ها ناكام ماند و شاهد اجتماع میلیونی مردم در حمایت از یك كاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در این شهر بودیم.

این فعال دانشجویی از جمله دلایل حضور مردم و استقبال از احمدی‌نژاد در اصفهان را صحبت‌های وی و افشاگری‌‌هایش در مناظره با موسوی دانست و تاكید كرد:برگزاری این مناظره و سخنانی كه بین دو كاندیدا مطرح شد، در حضور بی‌سابقه مردم بسیار موثر بود و در واقع این مناظره در جلب آرای خاكستری نیز تاثیر بسزایی داشت.

دانشجویان و جنبش دانشجویی از تمام مردم و دانشجویانی كه برای حمایت از احمدی‌نژاد به صحنه آمده بودند، تشكر می‌كند

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان همچنین تصریح كرد: دانشجویان و جنبش دانشجویی از تمام مردم و دانشجویانی كه برای حمایت از احمدی‌نژاد به صحنه آمده بودند، تشكر می‌كند.

وی در خصوص بعضی انتقادها كه در روزهای اخیر و بعد از مناظره به سخنان احمدی‌نژاد و افشاگری‌های وی صورت می‌گیرد، گفت: بعضی‌ها امروز جوسازی می‌كنند كه چرا احمدی‌نژاد اسامی مفسدان را اكنون اعلام می‌‌‌كند، البته باید به این نكته توجه كرد كه وی گفت این مسائل از سال اول دولت شروع و پرونده‌هایش در دست دولت است و دولت این قضیه را به نهادهای قضائی اطلاع داده كه متأسفانه شاهد هیچ واكنشی از سوی این نهادها نبود و همین عامل اعلام اسامی بعضی از مفسدان از زبان رئیس‌جمهوری شد.