عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

ماساژ پوست؛ آیا خوب یا بد؟

ماساژ پوست؛ آیا خوب یا بد؟
حتما شما هم تبلیغات مختلف در مورد ماساژ پوست و صورت و آثار مفید این ماساژ برای از بین بردن چین و چروک‌ها و منافذ باز پوست را دیده‌اید ، آیا ماساژ پوست مفید است؟

نظرات مختلفی در مورد اثربخشی این روش وجود دارد اما اغلب متخصصان پوست و مو ماساژ را توصیه نمی‌کنند و آن را کمک‌کننده نمی‌دانند.اگر شما واقعا به فکر حفظ شادابی و سلامتی و کاستن چین و چروک‌های صورتتان هستید،بهتر است به جای هزینه برای ماساژ الکتریکی،برای تغذیه سالم خود هزینه کنید.از میوه‌ها و انواع سبزی‌های تازه استفاده کنید.پروتئین را فراموش نکنید و با کمک پزشک‌تان یک مکمل غذایی خوب که حاوی ویتامین‌های C، E، کیوتن (ماده آنتی‌اکسیدانی است که خاصیت ضدمرگ سلول دارد) باشد،انتخاب و استفاده کنید و با پرهیز از عوامل محیطی به خصوص نور آفتاب، از روند پیر شدن پوست بکاهید.

نکته مهمی را تذکر می‌دهیم و آن تلاش برای حفظ رطوبت کافی در پوست است.چگونه؟
واضح است با مصرف آب کافی و استفاده از کرم‌هایی که رطوبت کافی در اختیار پوست می‌گذارند و یا از تلف شدن این رطوبت ممانعت می‌کنند. در مورد منافذ باز پوست هم مصرف مواد غذایی یادشده می‌تواند باعث شود آسیب کمتری به رشته‌های کلاژن برسد.
اگر رشته‌های الاستیک و کلاژن که در اطراف فولیکول‌های مو و غدد چربی روی پوست ما هستند، شل شوند (در اثر بالا رفتن سن، تماس با آفتاب و…) منافذ پوست باز می‌شوند.بنابراین به غیر از این پیشگیری که توضیح دادم اگر منافذ پوست شما باز شده باشد، با لیزر میکرودرم ابریژن می‌توان منافذ باز را جمع کرد و نمای بهتری به پوست داد و اگر ادعا می‌شود ماساژ کمک‌کننده است، نباید باور کنید.


 

X علی بابا خرید بلیط هواپیما بلیط قطار و بلیط هواپیما خارجی