عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بهرام رادان: با پول بازیگر نشده‌ام

مجموعه : مجله خبری روز
بهرام رادان: با پول بازیگر نشده‌ام
بهرام رادان گفت: هنوز قرارداد اولین فیلم خود را دارم. من وارد سینما شدم، اما بعد از بازیگر شدنم تا سال‌ها بعد یكی از مشكلات من در بازیگری این بود كه ثابت كنم برای ورود به سینما، نه به كسی پول داده‌ام و نه با پارتی بازیگر شده‌ام.

به گزارش فارس، این بازیگر سینما كه در جمع هنرجویان بازیگری صحبت می‌كرد، افزود: من بازیگری را زیرنظر استادانی چون ثریا قاسمی آموختم، اما زمانی كه برای بازی در فیلم «شور عشق» انتخاب شدم، خانم قاسمی با حضورم در این فیلم مخالفت كرد و گفت، بهتر است دوره آموزشی‌ام را به پایان برسانم، ولی من نمی‌توانستم از این موقعیت چشم بپوشم.وی گفت: شرایط برای ستاره شدن و موفقیت در بازیگری از 10 سال پیش خیلی راحت‌تر شده است، اما ماندگاری در سینما بسیار سخت‌تر شده چون كار در سینما، بسیار دشوار است.

رادان تصریح كرد: برای بازی در فیلم خوب باید چند كار را حتما انجام داد، ابتدا باید بهترین سناریوی موجود را انتخاب كرد، دوم باید مناسبات حاكم بر سینما را شناخت و سوم باید زیاد فیلم دید و زیاد هم نقد فیلم خواند.بازیگر «بی‌پولی» در پاسخ به این پرسش كه آیا موافق حضور بازیگران ایرانی در فیلم‌های خارجی هست یا نه، گفت: در خارج از كشور به ایرانی‌ها توجه ویژه‌ای دارند و قطعا این اتفاق خوشایندی است.

وی افزود: كار كردن در فیلم خارجی كار سختی نیست، ولی اتفاق درست و خوب زمانی برای سینمای ما رخ می‌دهد كه با معیار و قوانین كشورمان در خارج كار كنیم و سفیر فرهنگی ایران در خارج از كشور باشیم تا مجبور نشویم به مردم پشت كنیم.