عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

ده نفر از پولسازترین سوپر مدلهای امسال از نگاه مجله فوربس!

ده نفر از پولسازترین سوپر مدلهای امسال از نگاه مجله فوربس!
مجله فوربس 10 نفر از پولساز ترین مدلهای دنیا را معرفی کرد که اصلا جای تعجبی نیست که مدلهای برزیلی حضور پررنگی در این آمار را دارند.

در چند سال گذشته شاهد این بودیم که بازیگران و دیگر سلبریتی ها تا حدودی جای سوپر مدلها را بر روی کاور مجلات مختلف ,  تبلیغ محصولات کمپانی های مختلف و حتی حضور در فشن شو ها را گرفتند که این زنگ خطری برای آنها بود اما امروزه مدلها دوباره در عرصه پولسازی حضور فعالی پیدا کردند و برگشت آنها فقط بر روی کاور مجلاتی مانند ووگه نبود. شوهای تلویزیونی , طراحی پوشاک , عرضه مارک های آرایشی مانند رنگ مو و ایجاد موسسه های خیریه از اقداماتی بود که سوپر مدلها انجام دادند.

بر این اساس مجله فوربس 10 نفر از پولساز ترین مدلهای دنیا را معرفی کرد که اصلا جای تعجبی نیست که مدلهای برزیلی حضور پررنگی در این آمار را دارند.

 

1- ژیسلی باندچن

 

با در امدی حدود 25 میلیون ذلار در سال نفر اول این فهرست میباشد. ژیسلی باندچن 29 ساله و اهل برزیلی میباشد. وی اکنون همسر تام برادی است. هم اکنون با کمپانی های ورساچی , ترو رلیجیون جینز , دیور و ایبل واچز همکار دارد.


2- هایدی کلوم

ده نفر از پولسازترین سوپر مدلهای امسال از نگاه مجله فوربس! www.irannaz.com
با در امدی حدود 16 میلیون دلار در سال نفر دوم میباشد. مدل 39 ساله آلمانی اکنون همسر سل و مادر 4 فرزند است. او با ویکتوریا سکرت , پروجکت رانوی همکاری میکند و مدل تبلیغاتی شرکتهای مک دونالد , ال جی و دایت کوک میباشد همچنین کلوم صاحب خط تولید صندلهایش است.

3- کیت موس
 

با در امدی حدود 8.5 میلیون دلار در سال نفر سوم میباشد. مدل 35 ساله انگلیسی امسال چهره ورساچی , لانگ چامپ و دیوید یورمن است. او صاحب خط تولید پوشاک نیز میباشد.
4- آدریانا لیما
 

با در امدی حدود 8 میلیون دلار در سال نفر چهارم میباشد. مدل 28 ساله برزیلی ویکتوریا سکرت راز موفقیتش را تنها مدیون جذابیت طبیعیش باید دانست. او اکنون همسر یک بسکتبالیست به نام مارکو جاریک است.

5- دوتزن کروس
 

با در آمدی در حدود 6 میلیون دلار در سال نفر پنجم میباشد. دوتزن کروس جدید ترین چهره ویکتوریا سکرت میباشد او هلندی و 24 ساله است. او امسال در امد فراوانی از مانکیند جینز بدست اورد

6- الساندرو امبروسیو
 

با در امدی در حدود 6 میلیون دلار در سال نفر ششم میباشد. در امد وی با دوتزن تفاوت کمی داشت. السندرو امبروسیو 28 ساله برزیلی دیگری است که در این فهرست قرار گرفت. او نیز یکی از مدلهای ویکتوریا سکرت میباشد. سال گذشته او صاحب فرزندی شده بود و الان حدود 3 ماه است که توانسته دوباره در فشن شوها حاضر شود

7-ناتالیا وودیانوا
ده نفر از پولسازترین سوپر مدلهای امسال از نگاه مجله فوربس! www.irannaz.com
با در امدی در حدود 5.5 میلیون دلار در سال نفر هفتم میباشد. این مدل روسی که از خانواده فقیری بود کارش را با مجله ووگه آغاز کرد. وی الان چهره خط تولید لباس زیر اتام ، کلوین کلین , گورلین و جاکوب استو هم چنین با موسسه خیریه ای همکاری میکند تا بتواند با تهیه پول یک مکان تفریحی را برای مردم فقیر در روسیه بسازد.

8- داریا وربوی
 

با درامدی در حدود 4.5 میلیون دلادر سال نفر هشتم میباشد. این مدل  به چشم خرگوشی شناخته شده است.  او با ووگه , اچ اند ام , آی ویر و روبرتو کاوالی همکاری دارد

9- میراندا کر
 

با در امدی در حدود 3 میلیون دلار در سال نفر نهم میباشد. میراندا کر قرار داد مهمی با شرکت XOXO در این سال داشت که نقش مهمی در درامدش داشته است.

10- کارولینا مورفی
 

با در امدی در حدود 3 میلیون دلار در سال نفر دهم میباشد. وی یک آمریکایی میباشد. او از مدلهای پلی بوی و لباسهای شنا ایلوستریتد میباشد که ممکن بود او را از این قافله عقب بندازد اما قرارداهای مهمی چون بانانا رپابلیک و لرد اند تیلور او را به مقام دهمی در این فهرست رساند.