عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

میلیاردر 32 ساله عرب، مادر بزرگ اوباما را به حج فرستاد!

مجموعه : مجله خبری روز
میلیاردر 32 ساله عرب، مادر بزرگ اوباما را به حج فرستاد!
یک بازرگان اماراتی مادر بزرگ اوباما رئیس جمهور آمریکا را با هزینه خود به حج برد.
 به نقل از روزنامه الوطن چاپ کویت،  مادر بزرگ پدری باراک حسین اوباما رئیس جمهوری آمریکا که در کنیا زندگی می‌کند ، پیش از این از سوی سفیر عربستان برای ادای مراسم حج دعوت شد اما تغییر سفیر باعث برخی ناهماهنگی ها و لغو این برنامه شده بود.
پس از این اتفاق مادر بزرگ اوباما معروف به "ماما سارا" خواستار کمک مسلمانان برای رفتن به حج شده بود چرا که نوه اش یعنی اوباما به عنوان رئیس جمهوری آمریکا در صورت کمک ممکن بود با واکنش شدید مخالفانش در آمریکا مواجه شود.

در پاسخ به این تقاضا یک بازرگان  میلیاردر اماراتی به نام دکتر سلیمان الفهیم شخصاً به  منزل ماما سارا در منطقه کوفیلو در کنیا رفت و به او پیشنهاد داد به همراه پسرش و با هزینه وی به حج بروند.
ماما سارا نیز این پیشنهاد را پذیرفت بدین ترتیب مادر بزرگ اوباما برای نخستین بار در سن 86 سالگی "حاجیه خانم" می‌شود.
در پایان این مطلب روزنامه الوطن کویت ضمن تبریک به ماما سارا این سئوال مطرح کرده است که آیا این بازرگان اماراتی اقدامات دیگری را نیز برای کمک و دستگیری از نیازمندان در کنیا انجام خواهد داد یا این روند تنها به مادر بزرگ رئیس جمهوری آمریکا مختصر خواهد شد.
سلیمان فهیم از جمله بازرگانان جوان و متمول اماراتی است که با 32 سال سن عهده دار مسئولیت چندین شرکت بازرگانی و باشگاه از جمله "العین" است.
وی هم اکنون رئیس فدراسیون شطرنج امارات نیز هست.