اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

فیلم دو خواهر پرفروشترین فیلم اکران شده پائیز

مجموعه : مجله خبری روز
فیلم دو خواهر پرفروشترین فیلم اکران شده پائیز
سینماهای نمایش‌دهنده فیلم‌های کمدی روزهایی پررونق را می‌گذرانند و جدال اصلی برای جذب مخاطب میان سه فیلم کمدی «بی‌پولی» ، «دو خواهر» و «زندگی شیرین» است.
به گزارش مهر ، هفته دوم نمایش فیلم‌های اکران عید فطر با استقبال از این فیلم‌ها ادامه دارد ، همان طور که انتظار می‌رفت فیلم سینمایی «دو خواهر» به کارگردانی محمد بانکی پرفروش‌ترین فیلم این روزهای سینماهای شهر تهران است.این فیلم که داستان پسر جوانی است که همزمان با دو خواهر ارتباط دارد پس از 13 روز نمایش در 22 سالن 317 میلیون تومان فروش داشته است

در این فیلم پرستاره محمدرضا گلزار، نیکی کریمی، الناز شاکزدوست و حامد کمیلی مقابل دوربین رفته‌اند، نمایش این فیلم کمدی در سینماهای شهرستان هم با موفقیت ادامه دارد.

فیلم سینمایی «بی‌پولی» به کارگردانی حمید نعمت‌الله بعد از «دو خواهر» پرفروش‌ترین فیلم روی پرده در روزهای اخیر بوده است. دومین فیلم سینمایی حمید نعمت‌الله که در 22 سالن روی پرده رفته پس از 13 روز نمایش از مرز 300 میلیون تومان گذاشت.

این فیلم داستان زن و شوهری است که به دلیل بیکاری مرد گرفتار بحران بی‌پولی شده و زندگی‌شان تغییر می‌کند. بهرام رادان، لیلا حاتمی، بابک حمیدیان، امیر جعفری و سیامک انصاری بازیگران این فیلم کمدی هستند.

فروش فیلم سینمایی «زندگی شیرین» به کارگردانی قدرت‌الله صلح میرزایی در هفته دوم نسبت به روزهای اول کمی افت داشته و این فیلم در رده سوم فیلم‌های پرفروش اکران عید فطر قرار گرفته است. «زندگی شیرین» که در 22 سالن روی پرده رفته پس از 13 روز 250 میلیون تومان فروخته است.

جواد رضویان ، بهنوش بختیاری ، رضا شفیعی‌جم ، علی صادقی و احمد پورمخبر بازیگران این فیلم هستند که داستان زندگی یک ستاره سینما را روایت می‌کند.

فیلم‌های سینمایی «تردید» و «یک وجب از آسمان» در رده‌های پائین جدول فروش قرار دارند و کمتر از سه فیلم کمدی با استقبال مخاطبان روبرو شده‌اند. «تردید» به کارگردانی واروژ کریم مسیحی در 12 سالن روی پرده رفته و پس از 13 روز 94 میلیون تومان فروخته است.

بهرام رادان ، حامد کمیلی، ترانه علیدوستی و مهتاب کرامتی بازیگران این فیلم هستند ، «تردید» اقتباسی آزاد از نمایشنامه «هملت» و داستان سیاوش پسری است که پس از مرگ پدر به راز عمویش و توطئه‌ای خانوادگی پی می‌برد.

فیلم سینمایی «یک وجب از آسمان» به کارگردانی علی وزیریان داستان نوجوانی است که فرشته‌ای به او قطعه‌ای از آسمان را می‌دهد اما عده‌ای سودجو این هدیه آسمانی را از او می‌گیرند. این فیلم پس از 13 روز نمایش در 11 سالن هشت میلیون تومان فروش داشته است.

بهروز بقایی، لادن طباطبایی، نادر سلیمانی، هومن سیدی و علی سلیمانی بازیگران دومین فیلم سینمایی وزیریان هستند که پیشتر در جشنواره فیلم فجر روی پرده رفته بود. همان طور که پیش‌بینی می‌شد به سنت سال‌های اخیر سینمای ایران مخاطبان همچنان علاقمند به تماشای فیلم‌های مفرح و کمدی هستند و بازار این فیلم‌ها همچنان پرررونق است.