اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

مجموعه ای از سایت‌های ذخیره‌سازی (Upload) فایلهای شما

GigaSize : از روی اسمش هم می‌توان حدس زد که سایت دست و دل بازی است! جدیدترین سایت اشتراک فایلی است که پیدا کرده‌ام. سایت‌های مختلف آن را رقیب و ویران‌کننده سایت‌های رپیدشیر و مگاآپلود ارزیابی کرده‌اند.
امکانات و ویژگی‌ها : یک ویژگی خوب این سایت این است که برای استفاده از آن ، لزوما نباید ثیت‌نام یا رجیستر کنید. البته اگر ثبت‌نام کنید ، امکانات بیشتر و بهتری خواهید داشت.

بدون ثبت‌نام می توانید فایل‌های یک گیگابایتی آپلود کنید ، بله، یک گیگابایتی! فایل‌ها "حداقل" 45 روز روی سرور سایت نگهداری می‌شوند.

اما اگر ثبت‌نام کنید ، می‌توانید فایل‌های 1.5 گیگاباتی آپلود کنید ، در این صورت فایل‌ها "حداقل" 90 روز روی سرور سایت نگهداری می‌شوند.

به این ترتیب این سایت محل خوبی برای آپلود فیلم‌ها و MP3 است.

تنها نقطه ضعف این سایت که با توجه به دست و دل بازیش چندان به چشم نمی‌آید ، این است که لینک دانلود مستقیم نمی‌دهد ، البته برخلاف رپیدشیر و مگاآپلود که برای دانلود یک فایل باید کلی دردسر کشید و منتظر شمارش معکوس ماند ، در این سایت بلافاصله بعد از رفتن به صفحه دانلود ، لینک دانلود به شما داده می‌شود.

Gigasize

****

2- myfabrik : این سایت را هم تازه پیدا کرده‌ام ، وقتی در این سایت ثبت‌نام کردید ، نخستین چیزی که به چشمتان می‌آید ، سعی این سایت در استفاده از آژاکس و طراحی وب 2‌ای! آن است ، به این ترتیی شاهد یک اینترفیس یا رابط کاربری جذاب خواهید بود. این سایت یک گیگابایت به شما فضا می‌دهد.

Myfabrik

****

3- Orbitfiles : این سایت هم یک گیگابایت فضا به شما می‌دهد.
Orbitfiles

****

4- esnips : این سایت هم یک گیگابایت فضا به شما می‌دهد. امکانات تگ‌گذاری و اشتراک خصوصی و عمومی این سایت کم‌نظیر است.

Esnips

****

5- box : این سایت یک گیگابایت فضا به شما می‌دهد. طراحی مبتنی بر آژاکس دارد و امکانات خوبی مانند زیپ کردن فایل‌ها روی سرور و همچنین تگ‌گذاری به کاربرانش می‌دهد. نخستین بار وبلاگ ollyo به طور مشروح این سایت را معرفی کرد.

Box

****

6- eggdisk : نخستین بار وبلاگ عصرونه در اینجا این سایت را معرفی کرد ، این سایت 2 گیگابایت فضا به شما می‌دهد. از ویژگی‌های کم‌نظیر این سایت دادن لینک مستقیم به فایل‌هاست که در کمتر سایتی دیده می‌شود ، همچنین 30 گیگابایت پهنای باند ماهیانه به شما می‌دهد که باز بسیار چشم‌گیر است.
Eggdisk

****

توجه داشته باشید که سایت‌هایی که معرفی شد تنها شامل عده محدودی از این سایت‌ها است. سعی شده تنها بهترین‌ها و کم‌دردسرهایشان را برای شما معرفی کنیم.
از سایت‌های دیگر می‌شود اینها را لیست کرد:

Allmydata
Freepository
GodaDdy
iStorage
Mofile
Mozy
Omnidrive
Openomy
Streamload
Strongspace
Xdrive