عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

نکات موثر در کاهش وزن از دو ستاره هالیوود!

نکات موثر در کاهش وزن از دو ستاره هالیوود!
چطور سوپراستارها اندام های فوق العاده مناسبی دارند و تناسب اندامشان را حفظ می کنند؟

فکر می کنید بریتنی قرصهای لاغری می خورد؟ شک و تردیدهای زیادی در این مورد وجود دارد. بله بریتنی قرصهای لاغری استفاده می کند و بریتنی با مصرف این قرصها عصبی هم شده است.

بریتنی به مصرف غذاهای بی ارزش و هله هوله عادت دارد و رژیم روزانه او شامل غذاهای بدون کالری می شود. ستاره پاپ هالیوود نوشیدنی های انرژی زا مصرف می کند. تصاویر گذشته او نشان می دهد که این خواننده، چاق و پف کرده به نظر می رسیده اما بعد از آن با رژیمی که می گیرد کلی لاغر می کند.

مربی بریتنی، بابی استورم، علل گوناگونی را برای ثابت نماندن وزن او بیان می کند که یکی از آنها دست پخت مادرش است. او می گوید: ذهن بریتنی برای ورزش کردن زیاد آماده نیست و به کارهای زیادی در زندگی اش مشغول است. اما من فکر می کنم که او از لحاظ فیزیکی و روحی فراتر از اینهاست. من مطمئنم که او  به زودی نزد من برمی گردد.

او شیفته غذاهای مادرش است. من به او توصیه کردم مصرف سسهای کباب و گوشت را متوقف کند و بیشتر پروتئین بخورد. بریتنی به برنج قهوه ای، غلات و سبزیجات بیشتر نیاز دارد.

به گزارش یک منبع، بریتنی در عکسهایی که انداخته اندام زیبایش خوبش را از دست داده و به مربی اش اعتراض دارد. او گفته که : "من شکل بالون شدم، یک کاری کن. من باید عالی به نظر برسم حتی بهتر از عالی."

رژیم غیرعادی ویکتوریا بکهام
ویکتوریا بکهام در شوهای تلویزیونی بیشتر به خاطر ظاهر زیبا، اندام خوب و سبک لباس پوشیدنش حضورپیدا می کند.البته به خاطر این است که ویکتوریا بکهام خودش یک طراح است. او می داند چگونه وزن ثابتی داشته باشد اما آیا او این راز را برملا می کند؟

باوجود اینکه رژیم بعضی از ستاره های هالیوود عجیب و غریب به نظر می رسد بعضی از ستاره ها هم رژیم فوق العاده نرمالی دارند. اما شما در مورد رژیم ویکتوریا بکهام که شامل انواع توت فرنگی ها و سوشی می شود چه فکر می کنید؟
او در برابر رژیمش فوق العاده محکم و مصمم است . او معتقد است  لباسهایی که برای خودش طراحی می کند برایش بسیار مناسب است. پس سعی می کند یک مدل لاغر اندام باشد.

تحقیقات علمی نشان داده که توت فرنگی ها از ابتلا به سرطان و بیماری های قلبی جلوگیری کرده، و باعث جوانتر به نظر رسیدن افراد می شود، گلوکز خون را کنترل می کند، قدرت دید را بهبود می بخشد و فعالیتهای مغزی را تندتر می کند. این میوه حاوی، مواد معدنی، ویتامین و فیبر است و فواید زیادی برای سلامتی دارد.

سوشی یک خوراکی لذیذ ژاپنی است که شامل برش های کوچکی از غذاهای دریایی است. این غذا منبع غنی امگا 3 ، اسیدهای چرب، پروتئین و مواد مغذی دیگری مثل سلنیوم، منیزیم، ویتامین ب 6 و ب 12، فسفر و نیاسین است.

رژیم ویکتوریا بکهام به نظر می رسد که از نظر دارا بودن مواد مغذی ضعیف است اما اگر به دقت آن را تجزیه تحلیل کنیم می بینیم که او تمام ویتامین و مواد مغذی که بدنش نیاز دارد را با ماندن در وزن ایده آلش دریافت کرده است. در نوع غذاهایی که در رژیمتان انتخاب می کنید این نکته بسیار حائز اهمیت است که غذاهایی را انتخاب کنید که برای رژیمتان ضروری و لازم باشد.مطمئنا ما این نوع رژیمها را به شما توصیه نمیکنیم اما با نگاهی به سبک زندگی این ستاره ها میتوان فهمید که اولین راز تناسب اندام رژیم غذایی سبک و مقوی است و پرهیز از خوردن غذاهای غیر مفید و ناسالم.