اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

چهارمین فیلم میلیاردی سال 1388

مجموعه : مجله خبری روز
چهارمین فیلم میلیاردی سال 1388
«كتاب قانون» توانست به عنوان چهارمین فیلم میلیاردی سال 88 شناخته شود.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، «كتاب قانون» چهارمین فیلم بلند سینمایی «مازیار میری» اكران بسیار موفقی را سپری كرده است به گونه‌ای كه در پایان ماه دوم اكران خود توانسته با فروش 800 میلیونی در تهران و بیش از 200 میلیون تومان در شهرستان و با فروش كلی بیش از یك میلیارد تومان به عنوان چهارمین فیلم باشگاه میلیاردی‌ها سال 88 شناخته شود.
همچنین با توجه به استقبال خوب مخاطبان از بیست و هفتمین فیلم بلند سینمایی «مسعود كیمیایی»، «محاكمه در خیابان» در یك هفته اخیر با رشد فروش مواجه شده است به طوریكه تا پایان اكران یكشنبه شب توانسته از مرز 400 میلیون تومان در تهران عبور كند.
به گزارش فارس، فیلم سینمایی «نیش زنبور» نیز كماكان به اكران مطلوب خود ادامه می‌‌دهد. به گونه‌ای كه این فیلم نیز توانسته است با عبور از مرز نیم‌میلیارد تومان به فروشی بالغ بر 575 میلیون تومان تا پایان روز یكشنبه در تهران دست‌یابد تا با توجه به فروش شهرستان‌ها این فیلم نیز یكی از شانس‌های حضور در باشگاه میلیاردی‌ها باشد.
فیلم سینمایی «دو خواهر» نیز به نوعی موفق‌ترین فیلم اكران شده در نیمه دوم سال 88 بوده است چرا كه این فیلم توانسته در طی 12 هفته اكران خود در تهران به فروشی بالغ بر 1میلیارد و 130 میلیون تومان و در شهرستان بالغ بر 950 میلیون تومان دست یابد تا با فروش كلی 2میلیارد و 80 میلیون تومان بعد از «اخراجی‌ها2» تا این لحظه به عنوان دومین فیلم پرفروش‌ سال 88 شناخته شود.
براساس این گزارش، فیلم سینمایی «خواب لیلا» با وجود اینكه تنها 5 روز از اكران آن می‌گذرد و تنها در تهران اكران شده، توانسته است فروشی بالغ بر 45 میلیون تومان را سپری كند تا در ادامه با امیدواری بیشتری چشم به اكران داشته باشد.
به گزارش فارس، فیلم‌های سینمایی «پنالتی» و «ماه‌وش» نیز كه در گروه فرهنگی اكران شده‌اند به ترتیب 8 و 40 میلیون تومان در تهران فروش داشته‌اند كه آمار دقیق فروش شهرستان این دو فیلم اعلام نشد.