اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

خداحافظی محرم نوید کیا از فوتبال ملی؟

مجموعه : مجله خبری روز
خداحافظی محرم نوید کیا از فوتبال ملی؟
محرم نویدكیا اعلام كرد كه قصد دارد از تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی كند.

محرم نویدكیا كاپیتان تیم فوتبال سپاهان كه برای حضور در تورنمنت قطر و دیدار با سنگاپور از سوی افشین قطبی به تیم ملی دعوت شده است، دیروز رسما اعلام كرد كه قصد دارد از تیم ملی خداحافظی كند.

او اعلام كرده كه روز چهارشنبه در جلسه‌ای كه با افشین قطبی خواهد داشت، سرمربی تیم ملی را از تصمیمش آگاه خواهد كرد.

به گزارش ایسنا، با توجه به این اظهارات به نظر می‌رسد "افشین قطبی" در تورنمنت قطر محرم نویدكیا را نیز در اختیار نخواهد داشت.

این در حالی است که قائم مقام باشگاه سپاهان اصفهان با بیان اینکه همه نگران سلامتی نویدکیا هستند، گفت: وی از تیم ملی خداحافظی نکرده اما برای حضور در اردوهای آماده‌سازی این تیم قرار است با افشین قطبی گفتگو کند.

مسعود تابش در گفتویی در مورد خداحافظی نویدکیا از تیم ملی گفت: محرم مهره‌ای تاثیرگذار و غیر قابل انکار برای هر تیمی بوده و طبق گفته قلعه نویی عصای دست سرمربی است. مهمتر از همه اینها بازیکنی سالم و در خدمت تیم است، به همین دلیل و پس از طی دوران سخت مصدومیت، حالا که به شرایط مطلوب بازگشته همه نگران سلامتی‌اش هستند.
نویدکیا هافبک تیم فوتبال

وی اضافه کرد: محرم بعد از اینکه چند سال با آسیب دیدگی شدید دست و پنجه نرم می کرد که دلیل آن هم فشار مضاعف و بازی همزمان در تیم ملی، تیم امید و تیم سپاهان در مسابقات لیگ و لیگ قهرمانان آسیا بود، وی امروز با پشت سر گذاشتن مشکلات بسیار، سلامت خود را بازیافته است اما همچنان هر روز با فیزیوتراپ اختصاصی‌اش تمرینات خاصی را انجام می دهد.

قائم مقام باشگاه سپاهان اصفهان با بیان اینکه نویدکیا تصمیمی برای خداحافظی از تیم ملی ندارد، ادامه داد: باشگاه هم علاقمند است نویدکیا به تیم ملی کمک کند اما همانطور که اعلام کردم سلامت وی برای همه مهم ما بیش از هر چیز اهمیت دارد. به همین دلیل قرار است محرم با قطبی صحبت کند و با یک تعامل متقابل در خصوص نحوه حضورش در اردوی تیم ملی تصمیم گیری شود.