بخت گشایی در میل باکس یاهو!!

بخت گشایی در میل باکس یاهو!!
هر روز که ایمیلمان را باز می کنیم دست کم 10-15 ایمیل تبلیغاتی برایمان ارسال شده، تقریبا تمام این ایمیل ها برای فروش محصولاتی است که مانند خود پدیده پست الکترونیک ، جدید و دیجیتالی اند مثل نرم افزار های کامپیوتری ، سی دی ها فیلم های به روز، قطعات کامپیوتر و یا اجناس لوکسی مثل تیشرت های دیجیتالی یا کمربند هایی با مونیتورهای کوچک…

این روزها بازار تبلیغات اجناس و هدیه های منسوب به روز ولنتاین هم در ایمیل های تبلیغی ارسالی گرم است ؛عروسک های سخنگو و چرخان و گردان و رقصان، موس قلبی و یک عالمه چیزهای قرمز دیگر که “آی لاو یو” می گویند.

در این میان ایمیلی تبلیغاتی با مضمون “عقیق بخت گشا” بسیار جالب و عجیب به نظر می رسد؛” آویز عقیق با آیه و طلسم محبت و بخت گشا و راه گشا در قطعی با قطر 40 میلیمتر و پهنای 7 میلیمتر و طوقه فلزی دور عقیق بسیار زیبا و مناسب برای هدیه دادن به آقایان و پسران جوان و بانوان و دختر خانوم ها یا آویزان کردن در ماشین و یا منزل،دوطرف این گردنبند دارای آیه و طلسم نوشته است.

براحتی همه را مجذوب خود کنید! با آیه و طلسم محبت،دیگر بخت شما با این طلسم بسته نخواهد شد.ضمنا این آویز خواص عقیق به شرح زیر را نیز داراست؛ اثرات شفابخش ، تقویت حس احترام به نفس، درمان استرس و همچنین عشق و علاقه را در بین والدین و فرزند تقویت می كند. “

با مطالعه این ایمیل و خرید این محصول، تمام مشکلات روحی، جسمی و بختتان ،تنها با 8500 تومان ناقابل حل و فصل می شود!!

تبلیغ و آگهی برای دعا و طلسم در ایمیل باکس های دیجیتالی در روزگاری که علم و صنعت و کامپیوتر دمار از روزگار معنویت در انسان ها در آورده اند، باور نکردنی ست، تبلیغاتی که همه چیز را فدای یک چیز می کنند:”پول بیشتر”!

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب