اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

مدیری در نقش «گیو» وارد «قهوه تلخ» شد

مدیری در نقش «گیو» وارد «قهوه تلخ» شد
مهران مدیری در نقش «گیو» بازی خود را در مجموعه «قهوه تلخ» آغاز كرد.
 
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» به كارگردانی «مهران مدیری» در لوكیشن اصلی این سریال واقع در خیابان بوسنی و هرزگوین ادامه دارد و «مهران مدیری» در نقش گیو پسر پادشاه داستان كه نقش آن را محمدرضا هدایتی بازی می‌كند، جلوی دوربین این سریال رفت.
مهران مدیری كه گریمش در این سریال به گریم شیر فرهاد شب‌های برره نزدیك است، با شكستن در و ورود به محفل خواستگاری به افراد قصه «قهوه تلخ» پیوست.
بنابراین گزارش، تصویربرداری این سریال در لوكیشن اصلی آن ادامه دارد و تا به حال حدود 18 قسمت از سریال آماده شده است.
در حال حاضر بازیگرانی نظیر رضا نیك‌خواه، رضا فیض نوروزی، محمدرضا هدایتی، الیكا عبدالرزاقی و آرام جعفری جلوی دوربین مدیری هستند.
«قهوه تلخ» بناست در 50 قسمت ساخته شود و لوكیشن‌های این سریال یك كاخ و یك بازار است كه از مضمونی تاریخی برخوردار است و داستان‌های آن در یك كاخ می‌گذرد.
به گزارش فارس، «قهوه تلخ» 33 بازیگر اصلی دارد و داستان آن با بازی سیامك انصاری در نقش مورخ آغاز ‌شد. او در ابتدای داستان كه در دنیای امروز می‌گذرد، یك فنجان قهوه تلخ می‌خورد و با خوردن آن به تاریخ سفر می‌كند. او در طول زمان به مورخی تبدیل می‌شود كه در مرور خاطرات تاریخی خود، هربار دچار مسائلی می‌شود كه این مسائل داستان‌های سریال را رقم می‌زند.
«محمدرضا هدایتی» نیز پادشاه این كاخ است، «علی لك پوریان» نقش ملیجك را ایفا می‌كند. «ساعد هدایتی» نیز پزشك دربار است.
در مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» كه به تهیه كنندگی «مجید آقاگلیان» و «حمید آقاگلیان» ساخته می‌شود، بازیگرانی نظیر سیامك انصاری، علی لك‌پوریان، آرام جعفری، سحر زكریا، الیكا عبدالرزاقی، سحر جعفری جوزانی، هادی كاظمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه‌خواه، فلامك جنیدی، سعید پیردوست، ساعد هدایتی و … ایفای نقش می‌كنند.
داستان‌های مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» توسط امیر مهدی ژوله و خشایار الوند نوشته شده است.