عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

ویرایشگر حرفه ای متن

ویرایشگر حرفه ای متن

EmEditor Professional نرم افزاری است حرفه ای در زمینه ویرایش فایل های متنی با قدرت فوق العاده و ویژگی های منحصر به فرد، که آن را از محصول های مشابه متمایز ساخته است. این نرم افزار که از اکثر کدهای رایج مانند یونیکد پشتیبانی می کند برای کار در ویندوز XP و ویستا طراحی شده است و همچنین سازگاری کامل با نسخه 64 بیتی را نیز دارد.

 

برنامه قابلیت ساخت ماکرو های فراوان و حرفه ای را با استفاده از JavaScript و VBScript برای کاربران خود فراهم ساخته است که توسط آن می توانند عملیات های رخ داده توسط موس و کیبورد بروی متون را ثبت و ضبط کرده تا جهت کارهای تکراری دوباره از آنها استفاده نمایند که سرعت کار بسیار زیادتر خواد شد.

 

این محصول نسل بعدی (next generation ) شرکت EmEditor برای کار با فایل های بزرگ بسیار سازگار شده است تا حدی که به شما اجازه باز کردن و اعمال تغییرات بروی یک فایل با حجم 248 گیگابایت یا 2,1 بیلیون خط را در کمترین زمان به شما میدهد!

 

نرم افزار EmEditor بسیار برای برنامه نویسان می تواند مفید واقع شود زیرا از اکثر زبان های برنامه نویسی همانند Bat, C#, C++, CSS, HTML, Ini, Java, JavaScript, JSP, Pascal (Delphi), Perl, PerlScript, PHP, Python, Ruby, SQL, TeX (LaTeX), VBScript, WindowsScript, x86 Assembler, XML پشتیبانی می کند،

 

که با رنگ بندی و قالب بندی فایل ها و تگ های هر زبان به برنامه نویس می تواند یاری برساند و همچنین می توان با قابلیتی که نرم افزار دارد، پلاگین های جدید را از سایت سازنده دانلود نموده و آنها را به برنامه اضافه کرد تا هیچ کمی و کاستی دیگر نداشته باشد.

 

اگر بخواهیم قابلیت مهم دیگر این نرم افزار کاربردی را نام ببریم، می توان به قابلیت پرتابل سازی آن اشاره کرد یعنی نرم افزار طوری تنظیم و نصب نماییم که به راحتی آن را کپی کرده و بروی فلش دیسک و … ذخیره سازیم تا در محیط های دیگر بدون نیاز به نصب مجدد برنامه را اجرا کنیم و از آن استفاده نماییم.

 

از ویژگی های بارز دیگر نرم افزار می توان به Find و Replace پیشرفته، نوار ابزار حرفه ای و کارا، ذخیره سازی و پشتیبان گیری به صورت اتوماتیک و … را نام برد که هر کاربر کامپیوتری را به دانلود و استفاده از این نرم افزار حرفه ای تشویق می کند.

 

ویرایشگر حرفه ای متن

قابلیت های کلیدی نرم افزار EmEditor Professional v8.00 Final

 
 
 • ویرایش حرفه ای متون
 • مشخص سازی کلمات کلیدی
 • پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی زیر Bat, C#, C++, CSS, HTML, Ini, Java, JavaScript, JSP, Pascal (Delphi), Perl, PerlScript, PHP, Python, Ruby, SQL, TeX (LaTeX), VBScript, WindowsScript, x86 Assembler, XML
 • پشتیبانی از یونیکد های زیر UTF-7, Baltic, Central European, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Cyrillic, Greek, Japanese (Shift-JIS), Japanese (JIS), Japanese (EUC), Korean, Thai, Turkish, Vietnamese, Western European
 • ابزارها و انتخاب های فراوان و حرفه ای
 • قابلیت Drag and Drop متون
 • شخصی سازی کیبورد، نوار ابزار، منوها و فونت و رنگ توسط کاربر
 • قابلیت دانلود Plugin های فراوان و حرفه ای برای ویرایش فرمت های بیشتر مانند فایل های DLL و …
 • ذخیره سازی و پشتیبان گیری به صورت خودکار
 • انتخاب متون با استفاده از ویژگی Box-Select ( به نحوی که شما با نگه داشتن کلید ALT و کشیدن موس میتوانید متون داخل جعبه درست شده را انتخاب نمایید )
 • قابلیت کلیک بروی آدرس های اینترنتی و ایمیل های داخل متن
 • توانایی در تقسیم پنجره کاری نرم افزار به 4 قسمت
 • سازگاری کامل با ویندوز ویستا

 

دانلود رایگان نرم افزار ویرایشگر حرفه ای متن (حجم : 3.26 مگابایت)

 

پایگاه فرهنگی هنری ایران ناز