عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

سپاه دومین ارتش بزرگ سایبری دنیا را دارد

مجموعه : مجله خبری روز
سپاه دومین ارتش بزرگ سایبری دنیا را دارد
جباری با اشاره به تشكیل ارتش سایبری از سوی سپاه پاسداران گفت: ما امروز شاهد هستیم كه سپاه موفق به تشكیل یك ارتش سایبری شده است و امروز ارتش سایبری سپاه دومین ارتش سایبری در دنیا است.
فارس: فرمانده سپاه علی بن ابیطالب (ع) قم گفت: سپاه موفق به تشكیل یك ارتش سایبری شده است و امروز ارتش سایبری سپاه دومین ارتش سایبری در دنیا است.
 
ابراهیم جباری پیش از ظهر امروز در دیدار شورای فرماندهی سپاه علی بن ابیطالب استان قم با با آیت‌الله علوی گرگانی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های سپاه در قم اظهار داشت: سپاه در سه بخش معنوی، نظامی و علمی با جدیت و صلابت وارد عرصه شده است و در این راه تلاش می‌كند كه در مسیر تحقق امر الهی و قرآن كریم حركت كند.
 
وی پیروی از منویات مقام معظم رهبری و همچنین رهنمودهای مراجع تقلید و علما را مورد تاكید قرار داد و افزود: سپاه در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی ده‌ها هزار شهید را تقدیم میهن عزیز اسلامی كرده است و همواره در راه دفاع از نظام با قدرت ظاهر شده است.
 
فرمانده سپاه علی بن ابیطالب استان قم بیان داشت: مرزبانی، حفاظت از شخصیت‌ها و… از جمله وظایفی خطیری است كه بر عهده سپاه گذاشته شده است و این نیرو در طول سالیان پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره با جدیت به وظایف خود عمل كرده است.
 
وی با اشاره به ورود سپاه به عرصه سازندگی كشور تصریح كرد: ما امروز شاهد هستیم كه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف سازندگی نظیر پروژه‌های بزرگ ‌آب‌رسانی، گاز‌رسانی، فرودگاه‌سازی و… وارد شده و نقش مهمی را ایفا می‌كند.
 
جباری با اشاره به تشكیل ارتش سایبری از سوی سپاه پاسداران گفت: ما امروز شاهد هستیم كه سپاه موفق به تشكیل یك ارتش سایبری شده است و امروز ارتش سایبری سپاه دومین ارتش سایبری در دنیا است.
 
وی با اشاره به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به كیان اسلامی از راه‌های مختلف تصریح كرد: یكی از این راه‌ها فعالیت در فضای سایبری است كه ارتش سایبری سپاه با قدرت در این فضا وارد شده است و جلوی تخریب نظام فرهنگی و اجتماعی كشور را می‌گیرد.
 
فرمانده سپاه علی بن ابیطالب استان قم با اشاره به اینكه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره با ارزش‌ها انس داشته است، عنوان داشت: مقام معظم رهبری همواره بر این نكته تاكید داشته‌اند كه انس سپاه با ارزش‌ها نباید به هیچ وجه تضعیف شود و ما نیز در این زمینه تمام تلاش خود را به كار گرفته‌ایم.