اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

فردوسی پور به دنبال پخش مصاحبه جنجالی علی کریمی

مجموعه : مجله خبری روز
فردوسی پور به دنبال پخش مصاحبه جنجالی علی کریمی
عادل فردوسی پور تهیه كننده و مجری برنامه نود برای پخش مصاحبه جنجالی با علی كریمی دچار مشكل شده است.

به گزارش عصرایران ، فردوسی پور (كه همیشه با هدف پرداختن به حاشیه های فوتبال، برنامه 90 را بعنوان یكی از پربیننده ترین برنامه صدا و سیما تبدیل كرده است)، در حال رایزنی با مقامات ارشد شبكه سوم سیما برای پخش كامل مصاحبه جنجالی علی كریمی ستاره حاشیه ساز باشگاه استیل آذین است.

گفتنی است، علی كریمی در بخشی از این مصاحبه در پاسخ به سوال گزارشگر 90 مبنی بر اینكه شنیده ها حاكی از عذرخواهی شما از آجورلو مدیرعامل استیل آذین دارد، با لحن بسیار تندی گفته است: ببین! من تا حالا از بابام هم عذرخواهی نكرده ام چه برسد به این آقایون!

كریمی در بخشی دیگر از این مصاحبه به دلایل بازگشت خود به باشگاه استیل آذین اشاره می كند و می گوید: اگر شخص هدایتی در این باشگاه نبود، دیگر به هیچ وجه حاضر به بازگشت به استیل آذین نبودم.
وی با اشاره غیر مستقیم به آجورلو مدیرعامل استیل آذین می گوید: متاسفانه دشمنان تیم ما از خودمان هستند كه مانع نتیجه گیری تیم می شوند.

ستاره استیل آذین در این مصاحبه همچنین در مورد بازگشتش به پرسپولیس هیچ صحبتی مطرح نمی كند و با سیاست خاصی می گوید: آقای دایی نسبت به من خیلی لطف دارند.

كریمی در مورد حمایت رسانه های نوشتاری از وی در مدت دو هفته ای اخراجش از استیل آذین نه تنها از رسانه ها تشكر نمی كند، بلكه می گوید: من بازیكنی نیستم كه به این چیزها احتیاج داشته باشم!

حال باید دید عادل فردوسی پور در برنامه امشب خود می تواند این مصاحبه جنجالی را پخش نماید یا خیر.