عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

مزدا 3 را بشناسیم

مجموعه : دانستنی ها

مزدا 3 را بشناسیم
 

گروه خودرو- چند روزی است برخی مشتریان و طرفداران خودرو مزدا3 طی تماس‌هایی تلفنی خواستار معرفی این محصول ژاپنی شده‌اند و ما نیز امروز این خواسته را اجابت كرده و میزبان مزدا3 شده‌ایم.

 


این خودرو از موتوری 2هزار سی‌سی بهره برده و به واسطه آن 150 اسب بخار قدرت تولید می‌كند اما آن‌طور كه در كاتالوگ این ژاپنی آمده پشت فرمان آن می‌توان پدال گاز را تا مرز 220كیلومتر در ساعت فشرد.
شتاب مزدا 3 نیز در كاتالوگ آن 5/10 ثانیه ذكر شده، بدین ترتیب شما می‌توانید پس از 5/10 ثانیه به شتاب صد كیلومتر دست یابید.
این مونتاژی در هر صد كیلومتر سیكل تركیبی 8/7 لیتر بنزین می‌سوزاند. مزدا3 همچنین در شهر مصرف سوختی بین 10 تا 12لیتر داشته و در اتوبان نیز 6 لیتر بنزین می‌بلعد.
این خودرو را باید محصولی ایمن بدانیم زیرا از ترمز ضدقفل (ABS) و كیسه هوا بهره‌مند است. سیستم تهویه مطبوع خودكار، آینه‌های برقی و گرم‌شونده و صندلی راننده با قابلیت تنظیم ارتفاع نیز جزو امكانات رفاهی مزدا3 به حساب می‌آید این خودرو البته 3 تیپ دارد كه از سقف تیپ‌های 2 و 3 آن می‌توان آویزان شد؛ چرا كه این دو تیپ به سانروف (سقف متحرك) مجهزند.
مزدا3 همچنین از گیربكس دو حالته بهره می‌برد به نحوی كه هم می‌توان آن را در حالت 5 دنده دستی قرار داد و هم 4 دنده اتومات؛ هم‌اكنون مزدا3 تیپ 1 با قیمتی برابر 29میلیون و 700هزار تومان به فروش می‌رسد و تیپ 2 این خودرو نیز قیمتی برابر با 32میلیون و 500هزار تومان دارد. مزدا3 تیپ 3 هم در حال حاضر با نرخ 34میلیون و 500هزار تومان خرید و فروش می‌شود. این ژاپنی در شركت خصوصی گروه بهمن و در تیراژی پایین به مونتاژ می‌رسد.