اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

حسادت عامل اسیدپاشی روی دختر امریکایی!

حسادت عامل اسیدپاشی روی دختر امریکایی!
دختر 28 ساله امریکایی در حال خوردن کافه بود که زنی بطرف وی آمده و به وی گفت: خانم زیبا آیا از این نوشیدنی می‌خواهی؟ و بعد بطری پر از اسید را روی صورتش پاشید و در رفت.
بتانی استورو اهل منطقه ونکوور در واشنگتن در استارباکس نشسته بود که این حادثه برایش رخ داد. اتفاقی بسیار تاسف بار که باعث بستری شدنش روی تخت بیمارستان پورتلند در اوریگان شده است و جراحان تاکنون 7 مرتبه وی را جراحی کرده اند.
 
مادر و پدرش نانسی و جو نیوولت با حضور در کنفرانس خبری در حالی که به دخترشان لبخند می‌زدند اعلام کردند که دخترشان را تنها نخواهند گذاشت. بتانی در این کنفرانس گفت بسیار دردناک بود وقتی که مایع روی صورتش ریخته شد. وی گفت قلبش ایستاد و با ریزش مایع روی پیراهنش سوزش شدیدی را احساس نمود.
 
حسادت عامل اسیدپاشی روی دختر امریکایی!

پزشکان می‌گویند وی ممکن است بینایی خود را از دست بدهد البته بتانی می‌گوید خدا وی را کمک خواهد کرد تا به زندگی عادی خود بازگردد. وی قبلا در دوران طفولیت منانژیت گرفته و مشکل شنوایی پیدا کرد اما مجددا خداوند به وی کمک کرد تا به زندگی بازگردد به همین خاطر همچنان امیدوار است تا خداوند دوباره کمکش نماید.
بتانی درباره اسید پاش می‌گوید هرگز وی را در طول زندگی خود ندیده بود اما صورتش و کلماتش مملو از حسادت و رشک بود.کیم کاپ اسید پاش را دو رگه افریقایی-امریکایی با موهای روشن از پشت جمع کرده در حدود 25 ساله می‌داند که هنگام حادثه تی شرت سبز و شلوار خاکی با پوشیده بود.
 
حسادت عامل اسیدپاشی روی دختر امریکایی!

دکتر نیک اشراقی پزشک معالجش به رسانه ها گفت وی دچار سوختگی درجه دو شده و در برخی نقاط سوختگی بسیار عمیق بوده است. مادر قربانی اظهار کرد حرکت اسیدپاش حرکتی شیطانی بوده و امیدوار است هر چه زودتر پلیس وی را بیابد.