عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

مواد دخانی فاقد هشدارهای مصور

مواد دخانی فاقد هشدارهای مصور
درمان و آموزش پزشکی در چهارمین جلسه ستاد کشوری کنترل دخانیات در راستای اجرای ماده 12 دستورالعمل اجرایی الصاق هشدارها و تصاویر بهداشتی بر روی بسته‌های سیگار و سایر مواد دخانی، مقرر شد وزارت صنایع و معادن (شرکت دخانیات ایران)
 
نسبت به جلوگیری از عرضه محصولات دخانی فاقد هشدارهای مصور و الصاق بیش از یک تصویر بر روی بسته‌های مواد دخانی از تاریخ اول تیر امسال اقدام مقتضی را معمول داشته و نتیجه اقدامات را به دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات، گزارش کند.

همچنین در این جلسه مقرر شد، وزارت بازرگانی گزارش جامعی از نتایج اقدامات انجام شده در دستورالعمل تعیین عاملان مجاز توزیع و فروش فرآورده‌های دخانی به عنوان یکی از راهکارهای موثر در پیشگیری و کاهش قاچاق محصولات دخانی را در جلسه آتی ستاد کشوری کنترل دخانیات ارائه کند.

بر اساس مصوبه دیگری از این جلسه، مقرر شد نیروی انتظامی و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ظرفیت‌ها و چالش‌های موجود در برنامه کنترل قاچاق محصولات دخانی را در جلسه آتی ارائه دهند.

در این جلسه همچنین مقرر شد، گمرک جمهوری اسلامی ایران و شرکت دخانیات ایران، تکنولوژی‌های موثر و قابل استفاده در فرآیند شناسایی، ردیابی و برخورد با تجارت غیرقانونی محصولات دخانی را در جلسه آتی این ستاد ارائه کنند.

بر اساس مصوبه دیگر چهارمین جلسه ستاد کشوری کنترل دخانیات مقرر شد، اعضای ستاد، همکاری لازم را با دبیرخانه ستاد برای تدوین پیشنهادات ملی در خصوص پروتکل تجارت غیرقانونی و ارائه آن در سومین جلسه مذاکراتی پروتکل مذکور (INB3) انجام دهند خیلی مواثر است.

بنابراین گزارش، در ادامه این جلسه پیشنهاد عضویت وزیر دادگستری یا معرفی نماینده قوه قضاییه از طریق ریاست جمهوری به عنوان عضو ستاد کشوری کنترل دخانیات مطرح شد.