عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

رفتار های ظاهری همسران خیانت کار را بشناسید

رفتار های ظاهری همسران خیانت کار را بشناسید

آن شعرهاي عاشقانه، مردن و زنده شدن براي يك تار موي يكديگر و جدايي فقط با مرگ… لطفا همين‌جا دست نگه داريد.  زندگي زناشويي مثل هر گياه تازه‌رسته‌اي نياز به مراقبت دارد و اگر مراقبت از آن را رها كنيد آفت‌هايي كشنده تمامي اين خاطره‌هاي خوب را تبديل به يك افسانه خواهد كرد.  هر زن و مردي وقتي اسم خيانت را مي‌شنوند واكنش بسيار تندي نسبت به آن نشان مي‌دهند اما با ناديده گرفتن علت‌هاي خيانت نمي‌شود انتظار يك زندگي آرام و دوستانه را داشت.

تغییر لباس

اگر همسر شما از آن دسته افرادي است كه خيلي به ظاهر خود توجه نمي‌كند اما ناگهان تبديل به يك فرد خوش‌لباس شده اين يك هشدار جدي براي شماست.  استفاده از عطرهاي خوشبو و لباس‌هاي زيبا و مرتب، به آينه نگاه كردن نشانه‌هاي خوبي نيستند.  اگر كمد لباس همسرتان بيشتر از گذشته لباس‌هاي متنوع دارد بهتر است سرسري از اين موضوع نگذريد.

بهانه گیری بر سر غذا

اگر همسرتان مدام غذا بهانه مي‌گيرد و اغلب به دليل معده حتي غذاي مورد علاقه‌اي كه برايش پخته‌ايد را نمي‌خورد، بدانيد كه او با فرد ديگري قرار ملاقات داشته كه با او غذايش را صرف كرده و باز هم يك هشدار و نشانه براي شماست كه بايد دست به كار شويد.

بوی یک عطر آشنا

زنان در اين موضوعات گيرنده‌هاي بسيار عجيبي دارند.  اگر به تازگي بوي عطري ناآشنا را از لباس همسرتان حس كرده‌ايد اين نشان مي‌دهد يك جاي كار مي‌لنگد.  از او راجع به اين عطر سوال كنيد، اگر او دست‌پاچه شد بايد فكر راه‌حلي براي اصلاح اين موضوع باشيد.

سردی ارتباط

اگر همسرتان مدام در مورد بدي ارتباط و پايان گرفتن رابطه‌تان صحبت مي‌كند، نشانه اين است كه او براي ارتباط با فرد ديگر به‌دنبال توجيه قابل‌قبولي است كه خودش را از عذاب وجدان راحت كند.  اين نشانه را هم جدي بگيريد، سردي ارتباط او و اين‌كه كمتر از گذشته با شما حرف مي‌زند نشانه‌هاي يك خيانت هستند كه بايد نسبت به آن‌ها آگاه باشيد.

دروغ و بازهم دروغ

اين خيلي خنده‌دار است كه مردان فكر مي‌كنند با دروغ مي‌توانند خودشان را از سوال‌هاي زنان خلاص كنند.  به چشم‌هاي مردتان نگاه كنيد و علت ديرآمدن يا تغييرات ديگر را بپرسيد، قدرت تشخيص دروغ مثل يك رادار قوي همه چيز را آشكار خواهد كرد، به همين آساني.

ديرآمدن‌هاي پشت سر هم

اين نشانه بيشتر مربوط به آقايان است.  همسر شما تا ديروقت اضافه كاري مي‌كند تا براي شما زندگي خوبي را تامين كند اما اگر اين دير آمدن‌ها قبلا نبوده و ناگهان اتفاق افتاده مطمئن باشيد دليل ديگري در پشت پرده دارد. ماموريت كاري كه هر هفته بايد انجام شود هم يك هشدار است. براي فهميدن درستي حرف‌هاي او فيش حقوقي او را چك كنيد، اگر بابت اضافه كاري او تغييري در درآمدش به‌وجود نيامده، اين نشان مي‌دهد همسرتان دروغ گفته است.

استفاده زیاد از کامپیوتر

همسرتان به‌تازگي مدت زمان زيادي را صرف چك كردن اي‌ميل‌هايش مي‌كند؟ اين هم يك نشانه براي اين‌كه نشان دهد بايد هوشيار باشيد.  اگر او بعد از چك كردن اي‌ميل‌هايش سريع آن را پاك مي‌كند حتما دليلي براي اين كار دارد و اين موضوع در مورد تلفن همراهش هم صدق مي‌كند.  اگر داخل پوشه پيام‌هاي همسرتان خالي است اين خالي بودن اصلا نشانه خوبي نيست.