اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

افرادی ترسناک که خودشان را جراحی کردند (عکس)

افرادی ترسناک که خودشان را جراحی کردند (عکس)
جراحان سال ها درس می خوانند تا بتوانند دست به عمل های سخت زده و بیمارانی که در حال مرگ هستند را نجات دهند. این جراحان همیشه در بیمارستان ها حضور دارند منتظر ورود بیماران هستند ولی برخی از افراد کار خطرناکی میکنند.

بیمارستان ها برای عمل های جراحی معمولا هزینه های زیادی را از بیماران دریافت می کنند از این رو شاید بیمارانی باشند که توانایی پرداخت هزینه بیمارستان را نداشته باشند و دست به کارهای بسیار خطرناکی می زنند. در ادامه با افرادی آشنا خواهیم شد که در کمال بی تجربگی خودشان را عمل کرده اند.

**ژنگ یانلینگ

 
افرادی ترسناک که خودشان را جراحی کردند (عکس)

ژنگ مردی 47 ساله چینی است که به خاطر یک بیماری مجبور شد عمل جراحی خاصی را روی پایش انجام دهد اما این مرد که یک کشاورز ساده بود نتوانست هزینه های بیمارستان را تقبل کند و از این رو پزشکان حاضر به جراحی او نشدند. این مرد که تنها یک ماه تا پایان زندگی اش فاصله داشت تصمیم گرفت خودش دست به عمل جراحی بزند.

او برای نابود کردن بیماری پای راست خودش را با استفاده از اره چوب بری قطع کرد. این مرد حتی سه دندانش را به خاطر فشاری که از درد به چوب درون دهانش آورده بود از دست داد. پس از پخش شدن خبر این عمل جراحی یک پزشک شانگهایی ادامه مداوای او را به رایگان انجام داد.

** داوین ویلیامز

 
افرادی ترسناک که خودشان را جراحی کردند (عکس)

این مرد که یک کارگر ساده بود از دیگر افرادی است که بر روی خودش عمل جراحی انجام داده است. یک توده عجیب استخوانی پس از تصادفی سخت روی پیشانی این مرد ظاهر شد و نیاز به عمل جراحی داشت اما این مرد 48 ساله توانایی پرداخت هزینه های عمل را نداشت و بیمه نیز کمکی به او نمی کرد. این مرد تصمیم گرفت با استفاده از یک جعبه ابزار و به کمک همکار و پسرش خودش عمل جراحی را آغاز کند. این مرد بعد از چند ساعت عمل عجیب و البته وحشتناک توده را از روی سرش برداشت.