اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

پلیس در پی جستجوی فاطمه کوچولو (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
پلیس در پی جستجوی فاطمه کوچولو (عکس)

پلیس در پی جستجوی فاطمه کوچولو . در پی وصول اخبار و اطلاعاتی در خصوص نگهداری دختربچه‌ای حدودا ۳ ساله توسط یک زن و شوهر در منطقه قیام دشت، پرونده مقدماتی در این خصوص تشکیل و به دستور قاضی

اجاقلو، دادرس شعبه اول بخش خاوران، پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی با شناسایی محل نگهداری دختربچه سه ساله در منطقه قیام دشت به این محل مراجعه و در تحقیقات پلیسی اطلاع پیدا کردند که زن و شوهری حدودا ۶۰ ساله اقدام به نگهداری دختربچه‌ای سه ساله به نام فاطمه می‌کنند که بررسی‌های بیشتر نشان داد که این زن و شوهر هیچگونه تولد بچه‌ای تاکنون نداشته‌اند.

پلیس در پی جستجوی فاطمه کوچولو (عکس)

 

با توجه به اطلاعات بدست آمده، کارآگاهان با اخذ دستور قضایی به محل نگهداری کودک مراجعه و در بازرسی از محل موفق به پیدا کردن دختربچه شدند؛ با پیدا شدن فاطمه سه ساله و عدم ارائه هرگونه مدارک شناسایی و ثبت احوال از سوی این زن و شوهر، آنها نیز به همراه دختربچه سه ساله به پایگاه نهم آگاهی منتقل شدند.

این زن و شوهر در اظهارات خود مدعی شدند که حدودا سه سال پیش و در مسیر بازگشت به تهران، در امامزاده‌ای توقف و بچه را در آنجا پیدا کرده اما بواسطه نداشتن بچه از مراجعه به پلیس و تحویل دادن وی خودداری و خودشان پس از نام گذاری دختربچه به نام “فاطمه”، تصمیم به بزرگ کردن، وی گرفته‌اند.

سرهنگ کارآگاه حسین زارع، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح زن و شوهر و به دستور قاضی پرونده، قرار قانونی برای هر دو نفر آنها صادر و دختربچه نیز در اختیار شیرخوارگاه قرار گرفته است.

وی با اعلام دستور انتشار تصویر دختربچه ساله نیز اعلام کرد: همزمان با آغاز تحقیقات پلیسی جهت شناسایی پدر و مادر واقعی فاطمه، دستور انتشار تصویر وی نیز از سوی مقام محترم قضایی صادر شده؛ لذا از کلیه شهروندان و خانواده‌هایی که در طول سه سال گذشته با طرح پرونده فقدان در جستجوی فرزند خود هستند درخواست می‌شود تا با شماره تماس ۷۳۹۴۸۲۸۰ و ۷۳۹۴۸۲۶۱ تماس گیرند.