عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بارداری خانم معلم متاهل از دانش آموز 14ساله (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
بارداری خانم معلم متاهل از دانش آموز 14ساله (عکس)
این خانم معلم 36 ساله و متاهل امریکایی از دانش آموز 14 ساله خود باردار شد. این خانم 36 ساله که خود دارای دو فرزند است اعتراف کرده از نوجوان 14 ساله ای که سابقا شاگرد او بوده باردار شده است. این پسر نوجوان توسط دختر 14 ساله این خانم که همکلاس اوست به خانه معلم سابقش راه یافت.
 
خانم سوتلو پس از اینکه مادر این پسر بچه به اداره پلیس رفته و جزئیات این رابطه نامشروع را فاش کرد دستگیر شد. این نوجوان 14 ساله در اعترافات خود اعلام کرده است که حداقل هفته ای یک بار با این خانم که به عنوان معلم در مدارس زیادی در ایالت فلوریدای امریکا به تدریس مشغول است رابطه برقرار کرده است.
 
بارداری خانم معلم متاهل از دانش آموز 14ساله (عکس)
 
به گزارش ایران ناز این خانم در اعترافات خود میگوید که اولین بار این پسر را که برای حل مشکلات درسی اش همراه دخترش به خانه او آمده است دیده بود و بعد از مدتی این رابطه تبدیل به عشقی آتشین شد و ماههاست که این دو با هم رابطه داشته اند.
 
وی می گوید که ماه گذشته پس از مراجعه به بیمارستان متوجه شد که باردار است. او به اتهام رابطه با یک نوجوان که به سن قانونی نرسیده است در زندان به سر میبرد و گفته می شود که قاضی پرونده برای او وثیقه 75 هزار دلاری در نظر گرفته است.