اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

جستجوی سریع و آسان

جستجوی سریع و آسان
قابلیت جستجو در ویندوز اکس‌پی و پیش از آن، شاید فقط یک‌بار توسط کاربران مورد استفاده قرار می‌گرفت این از نظر شما چطور است، چرا که بسیاری از کاربران نتیجه مطلوبی را از آن دریافت نمی‌کردند و به همین دلیل ابزار جستجو در ویندوز را قابلیتی غیرمفید و بیهوده عنوان می‌کردند.

اکنون با انتشار نسخه‌های جدیدتر ویندوز بخصوص ویندوز ۷ این قابلیت بیش از پیش بهبود یافته و به شما این اطمینان را می‌دهیم با چندبار جستجو در آن به استفاده از آن معتاد خواهید شد! شما می‌توانید با استفاده از ابزار جستجو در ویندوز ۷ براحتی کل برنامه‌های موردنظرتان را اجرا کنید و به جستجوی اطلاعات ذخیره شده در هارد‌دیسک نیز بپردازید.

چنانچه دقت کرده باشید در بسیاری از مطالب این صفحه نیز برای دسترسی به بخش‌های مختلف در ویندوز از شما خواستیم عبارتی خاص را در کادر جستجو وارد کنید سپس از نتایج به‌دست آمده روی گزینه موردنظر کلیک کنید. انجام این کار موجب می‌شود نیازی به طی کردن مراحل طولانی و منوهای تو در تو برای دسترسی به یک نرم‌افزار یا فایل وجود نداشته باشد.

ـ برای استفاده از ابزار جستجو تنها کاری که باید انجام دهید مراجعه به منوی استارت و تایپ چند حرف یا کلمه کلیدی از نرم‌افزار یا اطلاعات درخواستی خود در کادر جستجوست. به‌عنوان مثال با تایپ عبارت time می‌توانید به بخش‌هایی همچون بخش تنظیم ساعت و تاریخ در ویندوز دسترسی داشته باشید.