عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بهبودی بیماری این مجری محبوب کشورمان (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
بهبودی بیماری این مجری محبوب کشورمان (عکس)
سیدحسین حسینی مجری برنامه پیك بامدادی در وبلاگ خود نوشت: چندشب پیش كه با همسرم خیابان ولی عصر را به طرف بیمارستان دی طی می كردم، نزدیكی های مركز بهداشت و درمان صداوسیما حضور یك مرد جلوی ویترین یك مانتو فروشی مجلل نظرم را جلب كرد. سرعت خودرو را كم كردم. چهره آشنایی بود. با اینكه سرطان با همه توانش وجودش را فشرده بود، سرپا ایستاده بود و از هوای باران خورده تهران بعد از چند روز الودگی شدید نفس می كشید کمی ناراحت کننده بود.
 
بهبودی بیماری این مجری محبوب کشورمان (عکس)

ناصر خیرخواه بود. مجری محبوب من در صداوسیما ، سادگی و صراحتش را در اجرا دوست دارم. اجرایش در برنامه تهران 20 شبكه پنج سیما را اغلب میدیدم. بی تكلف اجرا می كند و صاف می رود سر اصل مطلب. كمی با هم گپ زدیم و از این گفت كه پزشكان به او نوید داده اند سرطان را از وجودش با موفقیت بیرون رانده. البته مواجهه نفس گیری بوده كه او را اینطور نحیف و كمی زرد كرده.
 
گاهی كه حرف می زد اشك به چشمانش می آمد و می گفت محبت مردم و دعای خیر آنها كار ساز بوده و البته لطف بی منتهای حضرت رضا(ع)اگر بخواهم همه حرفایی كه زد بنویسم می شود یك مصاحبه كامل برای یك صفحه روزنامه نوشت. ولی چون دوستانه بود نمی دانم كدام ها را اجازه بدهد كه بنویسم. به هرحال مسرور شدم از اینكه ناصر عزیز را شاید به همین زودی ها دوباره از پشت قاب تلویزیون ببینم.