عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

مروری بر بیوگرافی هریتیك روشن

مروری بر بیوگرافی هریتیك روشن
هریتیك روشن در نوزدهم ‍ژانویه سال 1974 در بمبئی متولد شد ، پدر او راكش ومادرش پینكیخانا به جز او فرزند دیگری نیز دارند ، سونیا خواهر او كه از هریتیك بزرگتر است.راكش روشن هنرپیشه قدیمی سینما بود كه سال ها قبل و دركنار آمیتا باچان و ریشی كاپور ،جیتندرا و….. كار می كرد اما او هیچ گاه ستاره نبود و شهرت و محبوبیت زیادی نداشت بعد از مدتی

نیز از بازیگری فاصله گرفت و به كارگردانی و تهیه كنندگی روی آورد.در ابتدا فیلم هایی او فروش بسیار خوبی داشتند و حتی كارن آرجون ساخته او در سال 1995 به یكیاز پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینمای هندوستان تبدیل شد كه به مدت پنج سال بر روی پرده سینماهاباقی ماند. اما كم كم فروش فیلم های او پایین آمد و حتی كویلا ساخته او در سال 97 نیز نتوانست فروش

چندانی پیدا كند. بعد از مدتی و با شكست های پی در پی راكش روشن مقدار بسیار زیادی از سرمایه خود را
از دست داد و برایش به جز خانه و اتومبیلش چیز دیگری باقی نمانده بود.و این همان زمان بود وقتی كه پسرش هریتیك درس خود را تمام كرد وقصد داشت به آرزوی دیرین خود كه ورود به بالیوود بود جامه عمل بپوشاند.

و راكش روشن تصمیم گرفت دراین راه همراه پسرش باشد و به او كمك كند.او از موفقیت هریتیك مطمئن بود پس با فروش تمام سرمایه اش و قرض هایی كه از دوستان و آشنایان گرفت شروع به ساخت جدیدترین فیلم خود كرد او كاهوناپیارهه را براساس تمام تجربیات خود از عرصه سینما و با صرف هزینه های بسیار ساخت. كاهوناپیارهه در سال 2000 اكران شد و فروش آن باور نكردنی بود.هریتیك خیلی زود به مرد اول سینمای هندوستان و محبوب قلب ها تبدیل شد.

هریتیك روشن در دسامبر 2000 ودر حالی كه در اوج موفقیت قرار داشت بدون توجه به هیچ چیز تصمیم به ازدواج كرفت او در بیستم دسامبر با سوزان خان دختر سانجی خان یكی از دوستان پدرش ازدواج كرد.او و سوزان پنج سال بود كه یكدیگر ار می شناختند و به هم علاقه داشتند.سوزان دختر سانجی وزرین خان است طراح لباس است . زید خان برادر كوچكتر سوزان است كه بعد از مدتی او هم وارد سینما شد. مراسم ازدواج هریتیك در خانه عموی سوزان ، فیروزخان (پدر فردین خان)در بنگلور برگزار شد.

وبه خاطر اینكه سوزان مسلمان وهریتیك هندی بود مراسم با توجه به اجرای كامل تمام آداب ورسوم هر دودین صورت گرفت. اما هریتیك و سوزان در ژانویه همان سال بعد از بازگشت به بمبئی جشنی ترتیب داده و ازتمام ستارگان و دوستان خود در آن جا پذیرایی كردند.هریتیك بعد از مدتی رابطه بسیار خوبی با دوست و همكار خود پریتی زینتا پیدا كرد و پریتی به یكی از صمیمی ترین دوستان او و سوزان تبدیل شد.

به جز پریتی هریتیك رابطه خوبی با زید خان ، برادر سوزان دارد زید پسر 25 ساله سانجی خان است و سانجی به جز او وسوزان دو دختر دیگر نیز دارد.زید در ابتدای ورودش به سینما با ایشا دیول در چورالیاهه تومنه همبازی شد و بعد از مدتی رابطه بسیار صمیمی بین آن دو به وجود آمد.

اما در سال 2003 این رابطه برهم خورد و بعد از مدتی زید با دختری به نام مالایكا آشنا شد و آن دو در سال 2004 با یكدیگر نامزد شده و قرار است به زودی ازدواج كنند.بعداز مدتی رابطه زید و ایشا دیول باز هم خوب شد اما آن ها این بار به دوستان صمیمی تبدیل شدند.
زید خان و مالایكا قرار است به زودی زود با یكدیگر ازدواج كنند.