عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

مروری بر بیوگرافی اسکارلت جوهانسون

مروری بر بیوگرافی اسکارلت جوهانسون
اسکارلت جوهانسون بازیگر و خواننده آمریکایی در ۲۲ نوامبر سال ۱۹۸۴ متولد شد. جوهانسون اولین بازیگریاش را در فیلم “شمال” و در سال ۱۹۹۴ تجربه کرد. پس از آن هم سال ۱۹۹۶ برای بازی در فیلم “مانی و لو” کاندیدای دریافت جایزه Independent Spirit بهترین بازیگر نقش اول زن شد. او بالاخره سال ۱۹۹۸ با بازی در فیلم «نجواگر اسبان» به شهرت رسید و پس از آن سال ۲۰۰۱به خاطر بازی اش در فیلم “جهان ارواح” تحسین منتقدان را برانگیخت، و برای این فیلم هم برنده جایزه Chlotrudis بازیگر نقش مکمل زن شد.

او اولین بازی اش در نقش یک زن بالغ را در فیلم Lost in Translation سوفیا کاپولا تجربه کرد؛ او در این فیلم هم که نقش مقابل بیل مورای را بازی میکرد تحسین و تمجید منتقدان را متوجه خود ساخت و جایزه بافتا را هم از آن خود ساخت، پس از آن هم سال ۲۰۰۳ هم برای فیلم “دختری با گوشوارههای مروارید” نامزد دریافت جایزه گلدن گلاب شد.


برای سومین بار نقش آفرینی اش در فیلم “ترانه ای عاشقانه برای بابی لانگ” سومین نامزدی جایزه گلدن گلاب برای بهترین بازیگری را برایش به همراه داشت.

فیلمهای بعدی اش یکی شامل فیلم “جزیره” میشد و بعد هم فیلم چهارمش «امتیاز نهایی» وودی آلن که باز هم منتقدان را راضی کرده و نامزد گلدن گلاب برای بهترین نقش مکمل شد. او در فیلم بعدی آلن به نام Scoop با هیو جکمن همراه شد. او دومین بار در فیلم سیاه Brian de Palma به نام «کوکب سیاه» رودرروی هیو جکمن قرار گرفت و در «پرستیژ» هم با کریستین بل همبازی شد.

بعد از اینها سال ۲۰۰۷ فیلم ناموفق «خاطرات روزانه نانی» را تجربه کرد و دوباره بازی خوبی در «دختر دیگر بولیین» در کنار «ناتالی پورتمن» و «اریک بانا» ارائه کرد و بالاخره در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» به کارگردانی وودی آلن با «خاویر باردم» و «پنه لوپه کروز» همبازی شد.

سال ۲۰۰۹ اسکارلت جوهانسون بعد از بازی در فیلم «مردی که اینجا نیست»، نگاههای مثبت مردم را به سمت خود جلب کرد و در آخرین نقشش هم در فیلم «مرد آهنی۲» در کنار «رابرت دانی جونیور» و «ساموئل ال.جکسون» ظاهر شد.

در ۲۰ می سال ۲۰۰۸ جوهانسون اولین آلبومش به نام Anywhere I Lay My Head را آغاز کرد و به خوانندگی پرداخت. دومین آلبومش به نام Break Up با «پیت یورن» نیز در سپتامبر ۲۰۰۹ وارد بازار موسیقی شد.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی