عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

مسائل مربوط به سیستم فایل ها را ببینید

مسائل مربوط به سیستم فایل ها را ببینید
برخی از سیستم فایل ها دارای عملکردی قابل قبول تر در زمان کار با پارتیشن های بزرگ نسبت به سایر سیستم فایل ها می باشند. در ویندوز به منظور افزایش کارآئی سیستم توصیه شده است که از سیستم فایل NTFS استفاده گردد. کارآئی سیستم فایل، با اندازه و تعداد کلاستر موجود در یک دیسک ارتباط مستقیم دارد. در صورتی که از سیستم فایل NTFS در ارتباط با یک هارد 60 گیگابایتی که اندازه کلاستر آن 512 بایت در نظر گرفته شده است،‌
 
استفاده شده باشد کارآئی آن کاهش پیدا خواهد کرد چراکه در چنین مواردی تعداد بسیار زیادی کلاستر بر روی دیسک ایجاد خواهد شد که سیستم فایل می بایست آنها را مدیریت نماید (اختصاص، آزادسازی، ردیابی، جستجو). مدیریت کلاسترهای موجود بر روی دیسک در صورت تکه تکه شدن فضای ذخیره سازی مشکلات مضاعفی را ایجاد می نماید.

به منظور حل مسائل فوق می توان از روش های متعددی استفاده نمود. استفاده از کلاسترهائی با ظرفیت بیشتر یک نمونه در این زمنیه است. بدین ترتیب، ذخیره و بازیابی یک فایل با سرعتی بیشتر انجام خواهد شد. با این که استفاده از کلاسترهائی با ظرفیت بالا، تعداد کلاسترهای موجود بر روی رسانه ذخیره سازی را کاهش خواهد داد ولی با توجه به ابن که معیار اختصاص فضاء به فایل ها بر اساس کلاستر می باشد،‌همواره این احتمال وجود خواهد داشت که درصد زیادی از فضای ذخیره سازی بلااستفاده باقی بماند، خصوصاً در مواردی که فایل هائ‍ی با ظرفیت اندک ایجاد شده باشد.بررسی و تجدید نظر در برخی مقادیر ریجستری می تواند در کیفیت ارائه خدمات سیستم فایل تاثیر مستقیمی را به دنبال باشد.

پیکربندی و تنظیمات NtfsDisable8dot3NameCreation: اطلاعات مربوطه در کلید ریجستری زیر ذخیره شده است و زمانی که مقدار آن صفر در نظر گرفته شود، سیستم فایل از تولید اسامی فایل تابع قانون 3. 8 به منظور سازگاری با نسخه های پیشین، پیشگیری می نماید. در صورت عدم ضرورت استفاده از اسامی فایل قدیمی، می توان با پیشگیری از ایجاد آنها کارآئی سیستم فایل NTFS را بهبود بخشید.


HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control/Filesystem

پیکربندی و تنظیمات NtfsDisableLastAccess: اطلاعات مربوطه در کلید ریجستری زیر ذخیره شده است و زمانی که مقدار این ریجستری که یک REG_DWORD است، یک در نظر گرفته شود، سیستم فایل NTFS پس از مشاهده فایل ها و دایرکتوری ها، تاریخ و زمان آنها را بهنگام نخواهد کرد. در صورت باز کردن و اعمال تغییرات در یک فایل از سیاست فوق تبعیت نخواهد شد و زمان و تاریخ دستیابی به فایل بهنگام می گردد.


HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control/Filesystem

در صورتی که از سیستم فایل NTFS استفاده نمی گردد و نمیبیند باید چکار کنیم، می توان با انتقال فایل ها و یا فولدرها به خارج از فهرست ریشه، وضعیت سیستم را بهبود بخشید. کاربران معمولاً دایرکتورهای ریشه را به عنوان مکان پیش فرض برای ذخیره فایل ها در نظر می گیرند. حتی المقدور می بایست فایل ها و یا فولدرها را در مکانی غیر از فهرست ریشه ذخیره نمود. بدین ترتیب کارآئی سیستم بطرز محسوسی بهبود پیدا می نماید.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی