عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

این زن جنجالی را باور کنید! (عکس)

این زن جنجالی را باور کنید! (عکس)

دنیای مدرن و با شیوه های جدید زندگی و تمیز نگه داشتن طبیعت و محیط زندگی که بر بحث ترین موضوع روز جهان است این زن بر خلاف تمام این مسائل جنجال بزرگ کثیف بودن را به راه انداخته است.

این زن جنجالی را باور کنید! (عکس)

به گزارش ایران ناز: این زن کثیف امریکایی در میان زباله ها و آشغالهایی که تمام خانه اش را پر کرده است زندگی میکند؛ این زن 56 ساله میشل نام دارد و درخانه سه خوابه اش در نزدیکی واشنگتن زندگی میکند.

 

این زن جنجالی را باور کنید! (عکس)

 

در تمام اتاق ها و فضای خانه ارتفاع زباله ها تا کمر او میرسد و او به سختی از روی این زباله ها عبور میکند و کار این زن کثیف بسیار زشت و زننده است.

 

با وجود این خانه کثیف که حتی بوی تعفن اجازه عبور از کنار آن را نمیدهد او میگوید علاقه زیادی به مهمانداری دارد و دوست دارد برای مهمانها شام یا ناهار درست کند! او میگوید علاقه زیادی به رفت و آمد با اقوام و دوستان دارد اما هیچ دوست صمیمی در زندگی ندارد، علاقه بعدی او آشپزی است و او ادعا میکند کیکهای خوشمزه ای درست میکند که نظیر آن کمتر دیده میشود.

 

آیا کسی حاضر است در این آشپزخانه و با این ظروف به غذاهای او لب بزند؟این زن که سابقا دانشجوی رشته حقوق بوده است و با اشتیاق از میان انبوه زباله ها عبور میکند تا بتواند ظروف آشپزی خود را پیدا کرده و در آنها غذا درست کند.

 

او میگوید همیشه از حراجی ها خرید میکند و حتی اگر چیزی را که لازم ندارد در یک حراجی ببیند سریعا آن را میخرد و به خانه می آورد.