اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

شش راه افزایش طول عمر

شش راه افزایش طول عمر
۱ ) قبل از خوردن غذا به ا ندازه یک گرم نمک واقعی میل نمائید (نمک واقعی شامل نمک دریا+نمک جنوب+نمک معادن یزد و کلیه املاح و مواد معدنی مورد نیاز بدن میباشد که دقیقا” درصد مواد تشکیل دهنده آن با درصد مواد تشکیل دهنده بدن برابر است)نظر شما چیست؟
 
۲ ) از ظروف آلومینیوم، تفلون و همچنین پلوپز،دیگ زودپز و  مایکروویو پرهیز نمائید. زیرا این مواد باعث کم خونی،سرطان زائی،اختلال حافظه و ضعف اعصاب میشوند. حتی المقدور از قابلمه مسی استفاده نمائید.
 
۳ ) در فصل زمستان درغذای خود خیار و گوجه استفاده نکنید، پفک و چیپس از عوامل عقیمی و ناباروری است، نوشابه دشمن جدی کلیه و کبد است و از میل به سوسیس و کالباس و پیتزا برای همیشه خودداری نمائید.حداقل هفته ائی دو بار آش سنتی(جو-آلو-انار-زرشک-سماق و ..) میل کنید.
 
۴ ) سالم ترین و بهترین نوشابه ایران شربت سکنجبین  است. طرز تهیه آن: یک لیوان آب- دو لیوان شکر-یک لیوان سرکه طبیعی-سیصد گرم برگ نعناع تازه مخلوط کرده و ۵ دقیقه بجوشد.پس از صاف کردن یک قاشق از آن را با آب رقیق کنید و میل نمائید.(بهترین زمان ناشتا و قبل از خواب میباشد)
 
۵ ) خداوند عسل را شفاءاللناس معرفی کرده است، حتی المقدور روزی ۵ قاشق غذاخوری عسل همراه غذا یا به تنهائی میل نمائید.

۶ ) از مصرف روغن جامد و روغن مایع جدا” پرهیز نمائید. بهترین روغن برای استفاده: روغن زیتون- روغن کنجد-روغن هسته انگور-روغن حیوانی و روغن دنبه میباشد،طرز تهیه روغن دنبه:آب روی ۷ کیلو دنبه میریزیم تا یک بند انگشت روی آن آب فرا گیرد. سپس ان را میجوشانیم و بعد آب خالی میکنیم و دور میریزیم. سپس ۸ عدد پیاز را قاچ نموده+یک قاشق مرباخوری زردچوبه+یک استکان گلاب+۱۶ عدد هل سبز کوبیده ترکیب میکنیم و قابلمه را روی شعله کم میگذاریم و با قاشق هم میزنیم.