اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

نوزاد تان را اینگونه آرام کنید

مجموعه : سبک زندگی
نوزاد تان را اینگونه آرام کنید

فقط بغل کردن نیست

گریه کردن، تنها زبانی است که نوزاد می تواند از طریق آن احساساتش را بیان کند و لازم است ما این موضوع را درک کنیم تا بتوانیم به نیازهای او پاسخ دهیم. او ممکن است احساس گرسنگی، تشنگی، گرما و سرما کند یا حتی تب داشته باشد. ما در اینجا راه کارهایی برای آرام کردن او در شریط مختلف به شما پیشنهاد می کنیم.

وقتی که گرسنه است

زمانی که او از شیر مادر تغذیه می کند، غذایش را بدون انتظار دریافت می کند، اما آماده کردن شیشه شیر زمان بیشتری می خواهد. به همین دلیل ممکن است او در این شرایط، از گریه کردن برای بیان احساسش استفاده کند. نوزاد را در تخت خوابش تنها رها نکنید. بهتر است او را در آغوشتان بگیرید و شیشه شیرش را آماده کنید یا او را به پدرش بسپارید تا احساس کند شما منظورش را متوجه شده اید.

وقتی که مشکل هضم غذا یا دل درد دارد

در هفته های اول، این یک امر طبیعی است. نوزاد گریه می کند، خودش را تکان می دهد و پاهایش را درون شکمش جمع می کند. نوزاد را در آغوش تان بگیرید و به آرامی دست تان را روی شکم او بگذارید تا دردهایش را تسکین دهید. هم چنین می توانید شکمش را ماساژ دهید تا دردش کم تر شود.

وقتی از خواب می پرد، او را آرام کنید

به طور معمول، هر نوزادی در طول شب چند بار از خواب می پرد و گریه می کند، اما این گریه، دلیل مشخصی ندارد. در حقیقت او دردی ندارد، اما ساکت هم نمی شود. بهترین کار در این شرایط، آرام کردن و اطمینان دان به اوست. او را در آغوش تان بگیرید، فشار دهید تا در این رابطه مستقیم، احساس امنیت و آرامش کند. صبور باشید، چون تا 3 یا 4 ماهگی، این موضوع ادامه دارد.

وقتی دندان در می آورد

بهترین کار در این مورد این است که به فرزند خود، اسباب بازی پلاستیکی مخصوصی که برای این منظور ساخته شده، بدهید تا با فشار آوردن به آن، درد در آوردن دندانش کمتر شود.