اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

خاک کردن مردی با ماشین خودش (عکس)

خاک کردن مردی با ماشین خودش (عکس)
علاقه به وسیله های شخصی در برخی از مردم وجود دارد به طوری که آن ها نمی توانند لحظه ای را دور از وسیله خود بمانند. این علاقه در اکثر مواقع به ضرر آن ها تمام می شود و گاهی اوقات منجر به نتایج بسیار عجیبی می شود که اکثریت مردم نیز تعجب میکنند که چرا بعضی ها اینقدر عجیب هستند.خودرو یکی از وسیله هایی است که برخی از مردم علاقه خاصی به آن دارند. عده ای در دنیا هستند که خودرویشان حتی از خانواده نیز بیشتر دوست دارند و هر روز خود را در کنار خودرو می گذرانند.
 
خاک کردن مردی با ماشین خودش (عکس)

"کونت اسپارکا" یک تاجر 62 ساله برزیلی است که علاقه خاصی به خودروی شخصی اش دارد. این میلیونر که ساکن شهر سائوپائولو است به تازگی وصیت نامه ای نوشته است که یکی از بندهای آن بسیار عجیب و غیر معقول به نظر می رسد. این مرد وصیت کرده است تا بعد از مرگ او را به همراه خودروی محبوبش به خاک بسپارند تا به خیال خود در آن دنیا نیز خودرویی خوب داشته باشد. همچنین او دوست ندارد از این خودرو حتی در قبر دور شود.
 
خاک کردن مردی با ماشین خودش (عکس)

این مرد یک خودروی بنتلی مشکی رنگ با تمام امکانات دارد که قیمت آن در حدود 500 هزار دلار برآورد می شود. این مرد برای آن که نشان دهد وصیت نامه اش ساختگی نیست در حیاط خانه اش یک قبر بزرگ کنده است تا خودرو را درون آن قرار دهد.
 
خاک کردن مردی با ماشین خودش (عکس)

این مرد دلیل نوشتن بند عجیب وصیت نامه اش را مشاهده یک برنامه مستند در تلویزیون برزیل اعلام کرده است. او میگوید اگر نمیخواست چیزی برای خانواده اش به جای بگذارد تمام زندگی را به همراه خود دفن می کرد.