اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

آغاز روند اجرای انتخابات مجلس خبرگان رهبری

مجموعه : مجله خبری روز
آغاز روند اجرای انتخابات مجلس خبرگان رهبری

آغاز روند اجرای انتخابات مجلس خبرگان رهبری

 

به گزارش ایران ناز وزیر کشور در نامه‌ای به فرمانداران مراکز حوزه‌های انتخابیه مجلس خبرگان رهبری سراسر کشور، دستور آغاز روند اجرای انتخابات مجلس خبرگان رهبری را صادر کرد.

 

به گزارش ایران ناز به نقل از ایلنا، متن کامل نامه عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به فرمانداران مراکز حوزه‌های انتخابیه مجلس خبرگان رهبری سراسر کشور بدین شرح است:

 

فرمانداران محترم مراکز حوزه‌های انتخابیه مجلس خبرگان رهبری سراسر کشور

سلام علیکم

در اجرای مواد ۵ و ۹ قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری امور اجرایی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از روز شنبه مورخ ۲۱ /۹ /۱۳۹۴ آغاز می‌گردد و در روز جمعه مورخ ۷ /۱۲ /۱۳۹۴ اخذ رای به عمل خواهد آمد.

 

با عنایت به اینکه هیات‌های اجرایی مراکز حوزه‌های انتخابیه و هیاتهای اجرایی حوزه‌های فرعی باید همزمان از روز شنبه مورخ ۲۱ /۹ /۹۴ حداکثر در مدت ۵ روز تشکیل شوند. مقتضی است بر اساس قانون، آیین نامه اجرایی و دستورالعمل مربوطه و در چارچوب برنامه زمانبندی انتخابات و بخشنامه‌های صادره از سوی ستاد انتخابات کشور نسبت به تشکیل هیات اجرایی و سایر مراحل قانونی اقدام لازم را بعمل آورده و نتیجه اقدامات را به ستاد انتخابات کشور منعکس نمایید.

 

ضمنا اضافه می‌شود که داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان رهبری شخصا و یا بوسیله نماینده خود که کتبا معرفی شده باشد می‌توانند از روز پنج شنبه مورخ ۲۶ /۹ /۹۴ تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۲ /۱۰ /۹۴ جمعا به مدت ۷ روز به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه (فرمانداری مرکز استان) یا به وزارت کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

 

این بخشنامه به منزله دستور شروع انتخابات تلقی می‌گردد بنابر این وصول آن را طبق فرم شماره دو سریعا به ستاد انتخابات کشور اعلام نمایید.

عبدالرضا رحمانی فضلی