اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

آمار وحشتناک تجاوزات جنسی در دانشگاه ها

مجموعه : مجله خبری روز
آمار وحشتناک تجاوزات جنسی در دانشگاه ها

آمار وحشتناک قربانیان تجاوز جنسی در دانشگاه ها امریکا . به گزارش ایران ناز نتایج مقدماتی تحقیقات تازه ای که از سوی بخش روانشناسی دانشگاه اورگون به سرپرستی دکتر ‘جنیفر فرید’ صورت گرفته نشان می دهد، شمار زیادی از دختران دانشجوی این دانشگاه روزانه مورد بد رفتاری ها و تجاوزات جنسی قرار می گیرند.

 

بر اساس این گزارش دست کم یک سوم از دختران دانشجوی این دانشگاه روزانه مورد بد رفتاری های جنسی قرار می گیرند و بیش از 10درصد از آن ها قربانی تجاوز های جنسی می شوند.

 

نتایج این تحقیقات روز چهارشنبه به صورت گزارشی از سوی این مرکز به کمیته مقابله با تجاوزات جنسی دانشگاه مذکور ارائه شده و در آن اشاره شده است که بسیار ازقربانیان اینگونه تجاوز ها به دلیل وحشت از رسوایی های بیشتر حاضر به اعتراف درمورد تجربیات خود نشده اند.

 

دکتر جنیفر فرید استاد روانشناسی این دانشگاه در گزارش خود اشاره کرده است که شمار زیادی از دخترانی که قربانی بدرفتاری ها و تجاوزات جنسی بوده اند به تدریج مجبور به ترک ایالت اورگون و رفتن به ایالت های دیگر شده اند و لذا نام آن ها درفهرست قربانیان این گونه اقدامات ذکر نشده است.

 

وی در این گزارش با انتقاد شدید از شیوه برخورد مسوولین این نهاد آموزشی با مسئله تجاوز که به استعفای مایکل گاتفردسون رییس پیشین این دانشگاه شد، یادآور شده است که این گونه اقدامات تنها به دانشگاه های اورگون محدود نمی شود و در بسیاری از دانشگاه های ایالت های مختلف آمریکا نیز رواج دارد.