اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

رفتار عجیب ستاره سرشناس در یک مراسم (عکس)

رفتار عجیب ستاره سرشناس در یک مراسم (عکس)

گام های بی‌ثبات «جانی دپ» در زمان سخنرانی افتتاحیه مراسم اعطای جوایز فیلم‌ هالیوود و سخنان ناشایستش، موجی از اعتراضات را در میان سینمادوستان برانگیخته است.

 

«جانی دپ» هنرپیشه سرشناس هالیوودی که در فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» نقش اصلی را ایفا می‌کند در حالی که مست بود، روی سن مراسم اعطای جوایز سینمایی هالیوود در لس‌آنجلس رفت و با ایراد سخنرانی پر از ناسزا و کلمات ناشایست تعجب همگان را برانگیخت.

 

این اولین باری بود که این مراسم به طور زنده روی آنتن تلویزیون رفت. دپ که حتی نمی‌توانست روی پای خود ثابت بایستد، برای معرفی فیلم مستند «مایک مِیر» و اعطای جایزه به وی روی سن رفته بود.

 

رفتار عجیب ستاره سرشناس در یک مراسم (عکس)

وی در حالی که با میکروفون درگیر بود با خنده گفت: این عجیب‌ترین میکروفونی است که تا به حال در عمرم دیده‌ام.

این بازیگر سپس چند واژه ناشایست به زبان آورد و ادامه داد: من خیلی در این چیزها خوب نیستم… نه نه! نگاه کنید من می‌خواهم این متن را بخوانم.

دپ پس از تمرکزی طولانی‌مدت از روی متنی که درباره مِیر نوشته شده بود، خواند و دوباره سکوت کرد و گفت: این چه می‌گوید؟ منظورم این است که امشب از آن شب‌هاست…

رفتار عجیب و غریب این بازیگر سرشناس فیلم‌های هالیوودی واکنش‌های متفاوتی را میان هوادارانش برانگیخت.

 

جانی دپ که فیلم‌هایش نزدیک به 8 میلیارد دلار فروش جهانی داشته، تاکنون توانسته‌ جایزه گلدن گلوب و جایزه انجمن بازیگران نمایش را برای بهترین بازیگر مرد از آن خود کند. آغاز موفقیت‌های او به دهه ۱۹۸۰ میلادی و مجموعه تلویزیونی «خیابان جامپ شماره ۲۱» بازمی‌گردد.

 

پس از آن در سال ۱۹۹۰ در فیلم «ادوارد دست‌قیچی» بازی کرد و بعد با فیلم‌هایی مانند «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی»، « دزدان دریایی کارائیب»، «سوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت» و «آلیس در سرزمین عجایب» به موفّقیت‌های بزرگی در گیشه دست یافت.

 

«جک گنجشکه»، «ادوارد دست قیچی»، «سوئینی‌تاد»، «کلاه‌دوز»، «رنگو» و … شخصیت‌هایی هستند که با هنرمندی جانی دپ در سینما ماندگار شدند. اما بازیگری تنها عنوان هنری دپ نیست بلکه در کارنامه هنری او نگارش فیلمنامه، کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نوازندگی گیتار نیز دیده می‌شود.

 

توانمندی‌های این بازیگر سرشناس هالیوود در ایفای نقش‌های متفاوت موجب شد «تیم برتون» شخصیت اصلی بیشتر فیلم‌هایش را به او بسپارد. جانی دپ در مدت فعالیت هنری خود به عنوان بازیگر، سه بار نامزد دریافت جایزه اسکار و همچنین بارها موفق به کسب جوایز معتبر سینمایی چون گلدن گلوب شده است.